SON DAKİKA
19 Eylül 2019 00:41

SON HABERLER

Bir Aile Hikayesi’nde Mahur’un hayal kırıklığı; Şakir’e ne oldu? (13.bölüm 3. fragmanı izle)

Bir Aile Hikayesi, 14 Eylül Cumartesi akşamı saat 20.00’de ekrandaki yerini alacak. Songül Öden, Celil Nalçakan, Birkan Sokullu, Olgun Toker, İrem Sak ve Alper Saldıran’ın başrollerinde yer aldığı dizinin 2. sezonu 13. bölümle birlikte başlayacak.

Peki 13. bölümde neler yaşanacak? 13.bölümden üst üste fragmanlar gelmeye devam ediyor. Yeni fragmanda Şakir’in ölmediği ama ölüm döşeğinde olduğuna yönelik bilgiler var. Videodan 13. bölümden 3. fragmanı izleyebilirsiniz. Haberimizin devamında ise dizinin yeni sezon ilk bölümünden tüm detayları bulabilirsiniz.

13.bölüm özeti:

Reyhan ehliyet sınavına hazırlanırken, Cem en büyük destekçisi olur ancak aynı desteği çocuk yapmak konusunda Reyhan’dan göremez. Reyhan’ın anne olma korkusu çiftin arasını açar.

Evleneceği gün odasında bilincini kaybetmiş halde bulunan Şakir iki gündür yoğun bakımdadır. Mahur bir an olsun yanından ayrılmaz. Reyhan Mahur’la uzun süredir konuşmamalarına rağmen dayanamaz ve hastaneye gelir.

Erdem Beste’ye hoşuna gideceğini düşündüğü bir sürpriz hazırlar ancak beklemediği bir tepkiyle karşılaşır.

Beste zayıflamak için yepyeni bir yöntem bulur ancak Erdem’in desteğini alamaz. Ceylan’ın ise Erdem’den vazgeçmeye niyeti yoktur. Sonunda amacına bir adım daha yaklaşmanın yolunu bulur.

Şakir için hastanede bekleyen Berk Nil’in de orada çalıştığını öğrenir. Fırsatını bulup, onunla konuşmaya çabalar ancak bu kez işi çok zordur. Zira Nil’in evlenmek üzere olduğu kişi de aynı hastanede doktordur.

İlgili Haberler