SON DAKİKA
21 Eylül 2019 14:09

SON HABERLER

Bir dizi düşünün ki entrikadan, kötülükten uzak! Hem başarılı hem çok seviliyor!

TelevizonGazetesi.com / Detay – Songül Öden, Celil Nalçakan, Birkan Sokullu, Olgun Toker, İrem Sak, Alper Saldıran, Seren Şirince, Ali Seçkin Alıcı, Ezgi Eyüboğlu…

Bu ünlü isimler Fox TV ekranında Cumartesi akşamları yayınlanan Bir Aile Hikayesi dizisinde rol almakta.

Sevgi dolu bir dizi… İçinde ne entrika var, ne silahlar var, ne de kötülük var… Sadece ve sadece sevgi dolu…

Celil Nalçakan, instagram hesabından Cumartesi akşamı yeni bölümün yayınlanacağını hatırlattı.

Oyuncunun hayranları ise diziye yönelik olumlu yorumlarıyla dikkat çekti.

“Bu yıl beni mutlu eden tek dizi” diyen bir takipçinin yanında bir başkası ise “Nasıl sevgi dolu bir dizi. Entrikadan, kötülükten uzak. İçinde sadece sevgi var” diyerek övgüde bulundu.

Bir başka dizi hayranı ise “Son yıllarda izlediğim en sıcak, sevgi dolu bir dizi. Hepinizi sevgiyle selamlıyorum. Allah bol ratingler versin. Biz seviyoruz sizi” diyerek ekibe moral verdi.

İzleyicilerin gerilimden uzak, keyifle izleyebilecekleri Bir Aile Hikayesi’nin 11. bölümünün 18 Mayıs Cumartesi akşamı Fox TV ekranında yayınlanacağını hatırlatıyoruz.

İşte Celil Nalçakan’ın paylaşımı:

Yarın 20:00 de, FOX’ta doğum günümüz var! Hepinizi bekleriz! #BirAileHikayesi @medyapimresmi @foxturkiye @birailehikayesifox @sngloden @birkansokullu1 @olguntoker @elciinafacan @iremsak @aliseckineralici @alpersaldiran @srknrcn @serensirin @gozdecigaci @servetpandur @akinnnayse @ezgieyubogluyildirim

İlgili Haberler