Bir Litre Gözyaşı dizisi bu akşam ilk bölümüyle geliyor… Acı gerçek, ilk bölümde ortaya çıkıyor!

07 Ekim 2018 Pazar, 13:10
Bir Litre Gözyaşı dizisi bu akşam ilk bölümüyle geliyor… Acı gerçek, ilk bölümde ortaya çıkıyor!
Kanal D’nin iddialı yeni dizisi Bir Litre Gözyaşı ilk bölümü ile bu akşam ekranda olacak.

Gerçek hayattan alınmış çarpıcı bir hikaye izleyiciyi bekliyor. Miray Daner, Sanem Çelik, Tolga Tekin ve Mert Yazıcıoğlu’nun başrolünde oynadıkları dizinin ilk bölüm hikayesi belli oldu.

İşte 1. bölüm özeti:

Cihan, lise son sınıf öğrencisi, hayat dolu bir kızdır. Yaşamına yön verecek olan üniversite sınavının heyecanı içindeyken nihayet gönlünden geçen okulu kazanmayı başarır. Böylece hayatında yeni bir dönem başlar. Yeni çevre, yeni arkadaşlıklar ve aşk…

Daha okulun ilk günü etrafını sarmalayacak olan arkadaş çemberine adım atar. Sınav sabahı tanıştığı, “o garip çocuk” la da yolları tekrar kesişir. Cihan’ı en çok heyecanlandıran, uzun süredir hayranlık duyduğu Ali’yle aynı okulda olmaktır. “İlk aşk” şimdi ona bir adımlık mesafededir.

Her şey gayet güzel giderken yüreği ağırlaşan tek kişi Figen’dir. Kızının sakarlıklarından tedirginlik duymaya başlar. Cihan’ın yaralanmasına sebep olan bir düşüş acı gerçeğin gün yüzüne çıkmasına neden olacaktır. Cihan’a Beyincik dejenerasyonu teşhisi konur. Bunun tedavisi olmayan bir hastalık olduğunu öğrendiğinde dünya Figen’in başına yıkılır.

Cihan her şeyden habersiz yeni hayatının tadını çıkarırken Figen ise bambaşka bir dünyaya adım atmıştır. Yürekli ailesi, nasıl başa çıkacaklarını hiç bilmedikleri bir durumda kendilerini bulurlar. Acaba Cihan ve ailesini neler beklemektedir?

Bir Litre Gözyaşı haberleri için

Mert Yazıcıoğlu haberleri için