Bir Litre Gözyaşı dizisine sevilen bir oyuncu daha katıldı!

06 Eylül 2018 Perşembe, 18:59
Bir Litre Gözyaşı dizisine sevilen bir oyuncu daha katıldı!
Kanal D’nnin yeni sezondaki iddialı dizisi Bir Litre Gözyaşı ile ilgili yeni haberler gelmeye devam ediyor.

Uzun süredir gündemde olan ancak geçtiğimiz yıl rafa kaldırılan dizi, yeni sezonda ekrana gelmeye hazırlanıyor.

Miray Daner ile Mert Yazıcıoğlu’nu buluşturan Japon uyarlaması dizinin kadrosuna geçen günlerde Figen rolüyle Sanem Çelik de dahil olduğu ve Çelik’in Daner’in annesini oynayacağı ortaya çıkmıştı.

Üniversite sınavına hazırlanan omurilik soğanı dejenerasyonu hastası Cihan adlı genç kızın etkileyici hikayesini ekrana taşıyacak olan dizide Sanem Çelik’in oynayacağı Figen’in eşini de Tolga Tekin oynayacağı haberleri gündeme geldi.

Serhan Şahin’in yönetmenliğini üstlendiği dizinin kadrosuna bir isim daha dahil oldu. Dizilerin sevilen isimlerinden Goncagül Sunar da kadroya katıldı. Sunar’ın, Sanem Çelik’in oynadığı Figen’in yakın arkadaşı olacağı öğrenildi.

Goncagül Sunar kimdir?

oncagül Sunar Etkin Yılları
Goncagül Sunar Mahallenin Muhtarları dizisinden sonra Asmalı Konak’ta hayat verdiği hizmetçi Hayriye rolüyle ve ardından gelen Çemberimde Gül Oya dizisindeki Canan karakteriyle ekranların alışılan yüzü olmuş ve Türk halkı tarafından benimsenen bir yıldız olmuştur. Goncagül Sunar’ın oyunculuk ve tiyatro hayatına başlangıcı ise 1991 yılında Şahika Tekand ve Studio Oyuncuları sanat topluluğu ile olmuştur. Sanat hayatı boyunca Çağan Irmak gibi ünlü yönetmenlerle de çalışmıştır. Oyuncunun en son rol oynadığı dizi 2008 yılında Kanal D de ekrana gelen Yol Arkadaşım dizisinde Rukiye Elmastaş karakteri ile olmuştur. Oyuncu Goncagül Sunar 2004 yılında rol aldığı Çemberimde Gül Oya dizisi için içinde bulunduğu en güzel proje olduğunu dile getir, bu dizide Canan Cansev karakterinin kendisi için çok özel olduğunu ifade etmektedir.

Rol Aldığı Yapımlar
Goncagül Sunar sanat hayatı boyunca çok sayıda önemli yapımda rol almıştır. 1992 senesinde Mahallenin Muhtarları dizisinde Goncagül karakteri, 1994 senesinde Küçük Bey dizisi konuk oyuncu olarak, 1999 senesinde Günaydın İstanbul dizisinde Kardeş karakterinde, 2000 senesinde Abuzer Kadayıf filminde manken rolünde, 2002 senesinde Asmalı Konak dizisinde Hayriye Soylu karakterinde, 2003 senesinde Asmalı Konak Hayat filminde Hayriye Soylu karakterinde, 2004 senesinde Çemberimde Gül Oya dizisinde Canan Cansev karakterinde, 2005 senesinde Güz Yangını dizisinde Zülal karakterinde, 2005 senesinde O Şimdi Mahkum filminde Mine karakterinde, 2005 senesinde Döngel Karhanesinde Gülsüm karakterinde, 2006 senesinde Fırtına filminde İklim karakterinde, 2006 senesinde Ah İstanbul Yağmur filminde konuk oyuncu olarak, 2006 senesinde Ona Melek Deme filminde Nejla karakterinde, 2007 senesinde Tatlı İntikam dizisinde Arife karakterinde, 2007 senesinde Güzel Günler filminde Şükriye karakterinde oynamıştır. Ayrıca 2007 senesinde Çemberin Dışında filminde konuk oyuncu olarak, 2008 senesinde Issız Adam filminde konuk oyuncu olarak, 2008 senesinde Gökten Üç Elma Düştü fiminde Yıldız karakterinde, 2008 filminde Yol Arkadaşım dizisinde rol almıştır.

Rüya Dizisi Kadrosunda
2017 yılının yaz sezonunda ise yeni bir dizi projesinde rol alan Goncagül Sunar, Show TV’de yayınlanan ve baş rollerde Özge Özder, Ceyhun Mengiroğlu ve Hazal Filiz Küçükköse’nin yer aldığı Rüya dizisi kadrosuna dahil olmuştur.

Goncagül Sunar Rüya dizisinde Vuslat karakteri ile ekrana gelmiştir.

Bir Litre Gözyaşı haberleri için

Goncagül Sunar haberleri için