SON DAKİKA
16 Ağustos 2022 07:36

SON HABERLER

Bir Zamanlar Çukurova 11. bölüm 2. fragmanı izle! Demir, Yılmaz’ı bulmak için Züleyha’yı mı kullanıyor?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 11. yeni bölümü atv ekranında izleyicilerle 22 Kasım Perşembe akşamı buluşacak. Murat Ünalmış, Vahide Perçin, Hilal Altınbilek, Uğur Güneş ve Kerem Alışık’ın başrollerinde yer aldığı dizide Bülent Polat, Selin Yenince gibi önemli isimler de rol almakta. Dizinin son yayınlanan 10. bölümünün finali izleyicileri şaşkınlığa uğratmıştı. Demir’in Yılmaz’ı vurmasını engellemek isteyen Hünkar Hanım, Yılmaz’ın kurşunu ile vurulmuş, ardından da Demir, Yılmaz’a ateş ederek onu vurmuştu. İşte bu sahneden sonra 11. bölümünde neler olacağı da çok merak ediliyor.

Dizinin 11. yeni bölümünden ilk fragmanda Demir, annesinin durumuna ağlıyor ve onsuz yapamayacağını söylüyordu. Hünkar hanımın elleri kıpırdıyor, yani yaşıyor… Fekeli, Yılmaz’ı nerede olduğunu bilmiyor ve meraklanıyor. Yılmaz ise ölmedi, ama nerede olduğunu kimse bilmiyor. Beklenmedik gelişme ise Yılmaz’ın Züleyha’yı suçlaması… Yılmaz, Züleyha’nın kendisini tuzağa sürüklediğini düşünüyor ve “Neden” diye soruyor…

11. bölümden yeni görüntüleri yayınlandı. 11. bölüm 2. fragmanında Yılmaz’ın suçladığı Züleyha kasayı boşaltıp, tüm değerli şeyleri alıp oğlu ile birlikte yola koyuluyor. Züleyha’nın amacı Yılmaz’ı bulmak ve onunla yaşamak. Demir, bir tarafta annesi Hünkar hanımı kurtarmaya uğraşırken, bir yandan da Züleyha’nın peşinde… Demir’in fragmandaki bir sözü var ki, kimsenin inanası gelmiyor. Demir, “Madem Yılmaz’ı seviyorsun, hala Yılmaz’ı seviyorsun. Tamam gidebilirsin” diyor. Ancak izleyicilerin bu söze inanmasını beklememek lazım. Demir, Yılmaz’ı bulmak için sanki Züleyha’yı yem olarak kullanıyor. Videodan 11. bölümden 2. fragmanı izleyebilirsiniz.

Peki 10. bölümde neler yaşandı? İşte detaylar:

Bir Zamanlar Çukurova’da artık yüzleşme zamanı! Demir, ezeli rakibi Yılmaz’ı hayatından çıkarmaya çalıştıkça, adını daha çok duymaya başlıyor. Çukurova’nın yeni ‘bey’i olarak boy gösteren Yılmaz’ın ise tek amacı intikam! Gerçekler açığa çıkıyor! Züleyha, öldü sandığı Yılmaz’ı kanlı canlı karşısında görünce, herkesi şok edecek bir karar verecek! Bu gelişme ise herkesin hayatını yakından etkileyecek. ‘Uhuletle ve suhuletle’ ilerlemekten yana olan Fekeli, gözü dönen Yılmaz’ın yanlış bir şey yapmasından endişeleniyor. Hünkar’ın yeni planı ne? Oğlunun iyiliği için kurduğu tezgâhın, hayatlarını tehdit etmeye başladığını gören Hünkar, Yılmaz’ı tutamayacaklarının farkında! Demir’in ve soyadlarının zarar görmesinden korkup, yeni planlarla harekete geçiyor!

Yapım : Tims&B Productions
Yapımcı : Timur Savcı & Burak Sağyaşar
Yönetmen : Murat Saraçoğlu
Senaryo : Yıldız Tunç
Oyuncular : Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Hilal Altınbilek, Bülent Polat, Turgay Aydın, Selin Yeninci, Sibel Taşçıoğlu, Selin Genç, Polen Emre, Mustafa Açılan ve Serpil Tamur, Kerem Alışık

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler