SON DAKİKA
25 Mayıs 2019 16:34

SON HABERLER

Bir Zamanlar Çukurova 26. bölüm 2. fragmanı izle! Züleyha’ya Yılmaz şoku!

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 26. yeni bölümü 28 Mart Perşembe akşamı izleyicilerle atv ekranında buluşacak.

Vahide Perçin, Uğur Güneş, Kerem Alışık, Murat Ünalmış ve Hilal Altınbilek’in başrollerinde yer aldığı dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağı merakla bekleniyor.

Bir Zamanlar Çukurova 26. bölümden 2. fragman yayınlandı.

Züleyha bebeğini de alıp Yılmaz’ın kapısına dayanıyor. Demir ise Züleyha’yı arıyor… Züleyha’nın bilmediği şey ise Yılmaz ile Müjgan’ın yüzükleri takmış olması…

Züleyha büyük bir şok yaşayacak…

İşte Bir Zamanlar Çukurova 26. bölümden 2. fragmanı:

26. bölümde neler yaşanacak?

Çukurova’da beklenmeyen misafirler ve umulmadık yakınlaşmalar hangi defterleri kapatıp hangilerini açacak? Çalınan kapılar ve çekilen silahlar Çukurova’daki fırtınanın yönünü değiştirecek. ”Adaletin hesap sorduğu yerde merhamet hakkını kaybeder” diyen Fekeli, iki masum insan, Züleyha ve Müjgan’ı ölümle burun buruna getiren kazanın peşinde! İpuçlarını birleştiren Fekeli, Yılmaz’ın arabasını kimin bozduğunu bulabilecek mi?

Borçları, en yakın dostu sandığı Demir Yaman yüzünden ayyuka çıkan Cengaver, Yılmaz ile tokalaşıyor! Seher ile Gaffur’un yakınlaşması, Saniye’nin dikkatini çekecek mi? Gaffur’un aslında kendisi için aldığı altın küpeleri, Saniye’nin kulağında gören Seher’in yeni hain planları neler? Çukurova’da gizemli ve yeni bir sima! Hünkar’ın Şehir Kulübü’nde gördüğü kadın kim ve orada ne işi var?

Hastanede elini tutan tek kişi Demir olunca, ona karşı düşünceleri ve hisleri yavaş yavaş değişen Züleyha, neden Demir’e öfke kusuyor? Demir, tam Züleyha’yı kazanmanın eşiğindeyken yine onu kaybediyor. Hem de Adnan bebekle beraber…Yılmaz ve Müjgan her şeye rağmen yaşattıkları aşklarını bir basamak yukarı taşıyor ve sonunda yüzükleri takıyorlar. Tam da bu anda kapılarını çalan Züleyha ne istiyor?

İlgili Haberler