SON DAKİKA
23 Temmuz 2019 23:28

SON HABERLER

Sen Anlat Karadeniz 3 Nisan Çarşamba 46. Bölüm 2. Fragmanı İzle

Sen Anlat Karadeniz dizisinin 46. yeni bölümü 27 Mart Çarşamba akşamı Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın özel programı nedeniyle atv ekranında yayınlanmamıştı. Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Sinan Tuzcu ve Öykü Gürman’ın başrollerinde yer aldığı dizinin 46. yeni bölümünden 2. fragman yayınlandı. Videodan yeni görüntüleri izleyebilirsiniz.

Peki Sen Anlat Karadeniz 46. bölümünde neler yaşanacak?Vedat bıraktığı videoda Nefes için bir sürprizi olduğunu söylemişti. Bu sürprizin Nefes’in hamile olduğu çocuğunun Vedat’tan olabileceği iddiası ortaya atılmıştı. Ancak daha farklı bir konu bekleniyor.

45.Bölümde neler yaşanmıştı?

Vedat’ın öldüğünü öğrenen Nefes o yaşarken söyleyemediklerini Vedat’ın mezarında dile getirir. Geçmişi geride bırakmaya kararlı olan Nefes ve Tahir, artık tüm hesapları kapatıp yeni bir hayata başlamaya hazırdır. Saniye kırıp döktüklerini onarmaya karar verir.

Af dilemeye Nefes’ten başlayan Saniye sonunda evlatlarını bağrına basar. Nazar ve Murat’ın düğünü yapılır. Cemil tarafından kapıya konan Nazar’ın, artık Murat’tan başka kimsesi yoktur. Düğünde yaşanan beklenmedik olay herkes için herkes için büyük sürpriz olur…

Yapım: Sinegraf
Yapımcı: Osman Sınav
Yönetmen: Veli Çelik / Yusuf Ömer Sınav
Senaryo: Erkan Birgören
Oyuncular: #UlaşTunaAstepe #İremHelvacıoğlu #MehmetAliNuroğlu #SinanTuzcu #ÖyküGürman

İlgili Haberler