SON DAKİKA
23 Mayıs 2019 10:09

SON HABERLER

Bir Zamanlar Çukurova 28. bölümde Züleyha’nın durumu izleyicinin içini acıttı!

Züleyha’nın Yılmaz’a yazdığı mektup ulaştı… Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 28. bölümü 11 Nisan Perşembe akşamı ekrandaki yerini aldı.Vahide Perçin, Hilal Altınbilek, Murat Ünalmış, Uğur Güneş ve Kerem Alışık’ın başrollerinde yer aldığı dizinin 28. bölümünde önemli gelişmeler yaşandı.

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’nın yayınlanan son bölümü yine göz kırpmadan izlendi.

Çektiği onca acıya daha fazla dayanamayan ve hayatına son vermeye karar veren Züleyha kendini akıl hastanesinde buldu, hem de yatağına bağlanmış şekilde. Artık her anlamda eli kolu bağlanmış olan Züleyha, hayatının kalanını akıl hastanesinde mi geçirecek?

Seher’den, karısının Elazığ’daki bir akıl hastanesine kapatıldığını öğrenen Demir Yaman, göz yaşlarına yenik düşüp annesi Hünkar’ı karşısına mı alacak? Soluğu Züleyha’nın yattığı hastanede alan Demir şimdi ne yapacak?

Birçok sır perdesini aralayacak mektup sonunda Fekeli’nin evinde! Züleyha’nın dayanamayıp Yılmaz’a her şeyi anlattığı mektup önce Melek’le birlikte okula gitmişti ama artık evin bir köşensinde okunmayı bekliyor! Belki de tüm gerçekleri ilk defa öğrenecek olan Yılmaz, Müjgan’a ne diyecek?

Perşemebe günlerinin vazgeçilmezi ‘Bir Zamanlar Çukurova’ ATV’de!

İlgili Haberler