SON DAKİKA
20 Mayıs 2019 23:14

SON HABERLER

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde 30. bölüm nasıl geçti, neler yaşandı?

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’nın 25 Nisan Perşembe akşamı yayınlanan 30. bölümünde neler yaşandı?

Cengaver’den gelen habere Fekeli’nin yüreği dayanmadı! Adaletten bir kez olsun şaşmayan Fekeli, Yılmaz’ın Demir Yaman’ı vurmaya gittiğini öğrenince

kalp krizi geçirdi. Tüm Çukurova’yı ayağa kaldıran bu haber en çok da Yılmaz’ı etkiledi! Bu acı haberle yıkılan Yılmaz’ı gören Müjgan, onun Fekeli’yi bırakıp Çukurova’yı kendisi için bile olsa asla terk etmeyeceğini anladı. İntikam hırsı ve kendisi arasında Yılmaz’ın seçim yapmasını isteyen Müjgan ne yapacak?

Züleyha’nın oğlu Adnan’a kavuşabilmesi Yılmaz ve Müjgan’ın evliliğine bağlı! Yılmaz’a yazdığı mektubun henüz okunmamış olması şimdilik işine geliyor. Belki de her şeyi değiştirecek olan mektup ortaya çıkacak mı?

Nihal, Demir Yaman’la görüşmeye gidince ortaya Cengaver’in gizlediği bir gerçek daha çıkıyor. Kocası, hisselerini Yılmaz’a satmış ve mühendisler çoktan işe koyulmuştu bile! Bir kez daha yenilgiye uğrayan Demir Yaman ne yapacak?

Perşembe günlerinin vazgeçilmezi ‘Bir Zamanlar Çukurova’ ATV’de!

İlgili Haberler