SON DAKİKA
20 Mayıs 2019 19:36

SON HABERLER

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde ayrılık mı var? Demir Yaman’ın hesabı tutmadı!

Murat Ünalmış’ın başarıyla canlandırdığı Demir Yaman karakteri Bir Zamanlar Çukurova dizisine adeta damgasını vurmakta. Demir, karısı Züleyha ve Yılmaz’ın sevgilisi Müjgan Doktoru ölüme mi yolladı? Dizide ayrılık mı yaşanacak? Züleyha karakterine hayat veren Hilal Altınbilek ile Müjgan karakterini canlandıran Melike İpek Yalova’dan birisi diziden ayrılıyor mu?

atv ekranında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 24. bölümü 14 Mart Perşembe akşamı ekranda izleyicilerle buluştu. Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’ Perşembe akşamı yine tüm Türkiye’yi ekrana kilitledi!

Küçük konağı Yılmaz’a kaptıran Demir Yaman, Şermin’in yaptığı bu büyük hatayı telafi edebilmek için elinden geleni ardına koymadı. Yılmaz’la bir şekilde uzlaşmaya varan Demir tam rahat bir nefes alacakken, yine altüst oldu. Yılmaz yine ondan önce hareket etmiş ve Demir’in çiftçilerden alacağı tüm protakalları satın almıştı. Üstelik Alman bir işadamıyla da anlaşma sağlamış, yine önüne geçmişti. Demir Yaman ne yaparsa yapsın yıllardır hüküm sürdüğü Çukurova topraklarında gücü eline geçiremiyordu.

Artık tek bir çaresi kalmıştı; Yılmaz’ı ortadan kaldırmak. Öfkeden gözü dönen Demir, yüklü bir para karşılığı Yılmaz’ın arabasının frenlerini bozdurdu. Bilmediği bir şey vardı, Yılmaz kendi arabasını Müjgan’a verecekti. Üstelik Müjgan Doktor’un da arabasında davetsiz bir misafiri vardı; Züleyha! Yokuş aşağı frenleri tutmayan bir arabada giden Müjgan Doktor ve Züleyha kurtulabilecek mi?

Perşemebe günlerinin vazgeçilmezi ‘Bir Zamanlar Çukurova’ ATV’de!

İlgili Haberler