SON DAKİKA
25 Haziran 2019 10:41

SON HABERLER

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Yılmaz, büyük karara hazırlanıyor!

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölümü 21 Şubat Perşembe akşamı ekrana gelecek.

Başrollerinde Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş ve Hilal Altınbilek’in oynadıkları dizinin yeni bölüm tanıtımında Yılmaz, girdiği kavga sırasında Müjgan’ı büyük bir hayal kırıklığına uğratacak. Yılmaz’ın şiddet göstermesine çok sinirlenen Müjgan, onunla tartışıyor.

Konakta ise Hünkar, oğlu Demir ile ilgili endişelerini sürdürüyor. Oğlunun Fekeli’nin hayatını kararttığını öğrenmesinden sonra nasıl bir karar alacağı heyecanla bekleniyor.

Bu arada Yılmaz’ın Müjgan ile daha ciddi bir ilişki için yeni bir karar almaya hazırlandığı tanıtımdaki yüzükten de belli oldu.

İşte Bir Zamanlar Çukurova 21. bölüm tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Çukurova’da tüm oyunlar ortaya mı çıkıyor? Fekeli ve Demir’in Yamanlar konağındaki karşılaşması tüm kirli çamaşırları ortaya dökecek olayları başlatıyor! Jandarma, Demir’i tutuklamaya gelince, tüm sorular tekrar ortaya çıkıyor! Hünkar, ilk kez oğluna şüphe ile bakmaya başlıyor.

Gaffur, Demir ile yaptığı işbirliğini Hünkar’a itiraf edebilecek mi? Hünkar, oğlunun karıştığı diğer olayları öğrenecek mi? Fekeli’nin masum olabileceği şüphesi iyice içini kemiren Hünkar, bir kez daha 20 yıllık sırrın kalan tek şahidi Ali Rıza’nın peşine düşecektir!

Züleyha tam vazgeçtim derken, içini dağlayan kıskançlık ateşi ile yine karışır! Dertleşmek için Sabahttin’e gider ama işler karışır! Evde oğlu hastalanır ve bu bir dizi karışıklığa daha yol açar!

Yılmaz ve Şermin arasındaki alışveriş nelere mal olacak? Züleyha, bir kez daha kaçmayı mı deneyecek? Hünkar ve Fekeli 20 yıllık hesaplarını ortaya dökebilecek mi? Demir, masum mu yoksa tutuklanacak mı? Çukurova’da deyim yerindeyse kuşaklardır hüküm süren Yamanlar’ın sonu mu geliyor?

İlgili Haberler