Bir Zamanlar Çukurova’da kritik soru: Bebek senden mi?

10 Ekim 2018 Çarşamba, 15:19
Bir Zamanlar Çukurova’da kritik soru: Bebek senden mi?
Atv’nin dönem dizisi Bir Zamanlar Çukurova, 11 Ekim Perşembe akşamı 5. bölümüyle ekrana gelecek.

Vahide Perçin, Murat Ünalmış ve Hilal Altınbilek’in başrollerinde oynadıkları dizinin yeni bölümünde heyecanlı gelişmeler yaşanacak. Züleyha ile evlenen oğlunun düştüğü durum, Hünkar’ı endişelendirirken oğluna ilginç bir soru soracak!

İşte 5. bölüm özeti:

Bir Zamanlar Çukurova’da heyecan iyice artıyor. Züleyha’ya rüya gibi bir hayat bahşettiğini düşünerek karşısında mutlu bir kadın görmek isteyen Demir, onun buğulu gözlerini gördükçe çılgına dönecek!

Aklı fikri Yılmaz’da olan Züleyha, bulduğu ilk fırsatta çiftliği terk ediyor. Züleyha’nın konakta yokluğunu fark eden Demir ise adeta ateş püskürüyor!

Artık sabrını koruyamayan Demir’in, Züleyha’ya el kaldıracak kadar gözü dönecek ve Züleyha’nın kaçışı, Demir’in hiç bilinmeyen yönlerini ortaya çıkartacak!

Hünkar bu yaşananlardan çok tedirgin. İçine düştüğü durumdan hem korkuyor hem de endişeleniyor. Bir sonraki adımının ne olacağı merak konusu!

Hem Züleyha’sına kavuşmak, hem de Demir ve Hünkar’dan hesap sormak için hapisten kaçan Yılmaz gördüğü manzara karşısında ne yapacak?

Züleyha için elini yeniden kana bulayacak mı?

“Bir Zamanlar Çukurova”, her Perşembe ATV’de!

Bir Zamanlar Çukurova haberleri için

Hilal Altınbilek haberleri için