SON DAKİKA
21 Mayıs 2019 00:33

SON HABERLER

Bir Zamanlar Çukurova’nın Fekeli’si Kerem Alışık’tan takipçilerini üzen sözler!

Atv’de ekrana gelen Bir Zamanlar Çukurova dizisindeki Fekeli karakterini oynayan ünlü oyuncu Kerem Alışık, instagram’dan yayınladığı gülen bir fotoğrafına yaptığı yorumla dikkat çekti.

Alışık, geçtiğimiz günlerde dayısı Atilla İlhan ile bir fotoğrafını paylaşıp şu sözleri yazmıştı:

“Hey gidi hey… bir zamanlar insana eli kadar yakın ve yanında olanlar sonra gökyüzü kadar uzak ama kalp kadar insanın içinde oluyorlar…
Gözleri gözlerine değiyor.. mısraları yüreğine…
Sonra felaketin oluyor… ağlıyorsun..,
Eee Kerem alışık…seninde şimdi elini güneşe siper edip boşuna bu uzaklara bakmaların..hiç biri geri gelmeyecek nefesimizi tutar gibi tuttuğumuz o bir zamanların….”

Anlaşılan o ki Kerem Alışık şu sıralar kendi içinde hüzünlü günler yaşamakta. Geçmişe özlem duyan oyuncu, dönem dizisi olan Bir Zamanlar Çukurova’nın olduğu günler yaptığı paylaşımlarla, sözü bir şekilde diziye bağlıyor.

Ancak verdiği mesajlarla geçmişe özlem duyduğunu da takipçilerinden saklayamıyor.

Son olarak yayınladığı gülen fotoğrafına “Kendimi çok özledim…Bir zamanlar ne güzel gülerdim…” diye yazan Alışık’a takipçileri “Hala güzel gülüyorsunuz, uhuletle ve suhuletle, biz de seni özledik” yorumlarını yapıyorlar.

İşte Kerem Alışık’ın “O bir zamanlarda akşam Çukurova da buluşmak üzere…” sözleriyle bağladığı notunu düştüğü fotoğrafı:

İlgili Haberler