Ana sayfa Sosyal Medya Bir zamanların küçük oyuncusu büyüdü de teyze oldu! Sihirli Annem dizisinin Çilek’inden söz ediyoruz!

Bir zamanların küçük oyuncusu büyüdü de teyze oldu! Sihirli Annem dizisinin Çilek’inden söz ediyoruz!

tarafından sevda

Televizyongazetesi.com/Detay –Bir dönemin unutulmaz fantastik dizisi Sihirli Annem’de canlandırdığı  ‘Çilek’ karakteri ile hafızalara kazınan oyuncu Zeynep Özkaya şimdilerde 24 yaşında.

Mühendislik bölümünden mezun olan ve influencerlık yapan oyuncu teyze oldu. Cansu adında bir ablası olan Zeynep Özkaya, ablasının doğumuyla birlikte ilk defa teyzelik duygusunu yaşadı.

Zeynep Özkaya, yeğeniyle birlikte fotoğrafını takipçileriyle paylaştı. Özkaya, duygularını şu sözler ile ifade etti; “Sonunda teyze oldum!! O kadar farklı bir gündü ki bizim için. Çok ani gelişti ama çok şükür ki bütün süreci sağlıkla atlattık”

Bir zamanların küçük oyuncusu büyüdü de teyze oldu! Sihirli Annem dizisinin Çilek’inden söz ediyoruz! 7

2003 -2012 tarihleri arasında yayınlanan ve o dönem ekranlara damga vuran, özellikle çocukların ilgiyle takip ettiği fantastik türdeki Sihirli Annem adlı dizide rol aldığı sıralarda henüz 6 yaşında olan oyuncu, sonrasında ekranlarda yer almadı. Zeynep Özkaya uzun zamandır hayranlarıyla, sosyal medyada ürettiği içerikler vasıtasıyla bir araya geliyor.

Markalarla çeşitli işbirlikleri yaparak ilerleyen oyuncu geçtiğimiz haftalarda katıldığı bir davette basın mensuplarına yaptığı açıklamada setleri özlediğini söylemişti. Dizi teklifi alırsa düşüneceğini belirten Zeynep Özkaya, eğer iyi bir hikaye olursa yeniden dizi setlerine dönmeyi çok istiyor.