Ana sayfa Dizi Haberleri Oktay Kaynarca’nın yeni dizisinde yeni favorisini Söz dizisinden tanıyorsunuz!

Oktay Kaynarca’nın yeni dizisinde yeni favorisini Söz dizisinden tanıyorsunuz!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Oktay Kaynarca yapımcılığa adım atarak büyük bir işe girişti. Arkadaşları ile birlikte kurdukları Güzel Adamlar yapım şirketinin ilk işi ise Ben Bu Cihana Sığmazam isimli dizi olacak. Ön hazırlıkları aylardır devam eden dizi için titiz bir çalışma yürütüldü.

Hem senaryo yazım çalışmaları çok uzun bir zamana yayıldı hem de Oktay Kaynarca bizzat dizide yer alacak oyuncularla kendisi görüşerek onları ikna etti. Çok dikkat çeken bir oyuncu kadrosu da Oktay Kaynarca’nın yapımcı olarak ilk sınavında onun yanında olmayı kabul etti.

Bu isimlerden birisi Pelin Akil oldu. Daha önce Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde de Kaynarca ile birlikte yer alan Akil, hikayesi çok ilginç olan bir dizinin gelmekte olduğu müjdesini verdi.

Aslında dizi için anlaşma sağlanan oyuncuların genel tablosu da derin bir hikaye ve geniş bir karakter dizilimi gösteriyor. Bu da Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin beklendiği kadar etkili bir proje olacağı oyuncu kadrosuyla bile kendisini gösteriyor.

Oktay Kaynarca'nın yeni dizisinde yeni favorisini Söz dizisinden tanıyorsunuz! 8

Bu kadroda en çok dikkat çeken isimlerden birisi de Eren Vurdem oldu. Söz isimli asker dizisinde canlandırdığı Ateş karakteri ile akıllardan çıkmayan oyuncu, sonraki süreçte de önemli rollerde yer aldı.

Özellikle aksiyon dizilerinde çok iyi performans sergilediğini bildiğimiz oyuncunun yeni dizideki Azamet karakteri de merakla bekleniyor. Dizinin favori isimlerinden birisi olmasını beklediğimiz Eren Vurdem, en son Sadakatsiz isimli Kanal D dizisinde Mert karakterini canlandırmıştı.

Kuruluş Osman’daki Konur Alp olarak da yine bir başka aksiyon dizisinde kendisini gösteren Eren Vurdem son dönemde hızlı bir çıkış yaşayan isimler arasında bulunuyor.

Başrol oyuncusu Oktay Kaynarca ve dizinin yönetmeni Onur Tan ile pozunu instagram hesabından yayınlayan Eren Vurdem, yeni rolü için büyük heyecan içinde…

Oktay Kaynarca'nın yeni dizisinde yeni favorisini Söz dizisinden tanıyorsunuz! 9

Söz dizisindeki Ateş’ten sonra Eren Vurdem için Azamet karakterinin de benzer bir etki yaratması bekleniyor.

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin dikkat çeken oyuncu kadrosunda şu isimler bulunuyor: Oktay Kaynarca, Pelin Akil, Ebru Özkan, Işıl Yücesoy, Eren Vurdem, Mina Derman, Ali Seçkiner Alıcı, Burcu Binici, Batuhan Sezer, İnanç Konukçu, Pelin Uluksar, Ragıp Savaş, Hakan Karahan, Erkan Sever, Başak Kıvılcım Ertanoğlu, Selçuk Kılıç, Umut Mirza, Değer Alp, Aslı Sevi, Melisa Duru Ünal, Ömer Kurt, Ziya Kürküt, Ahmet Yıldırım, Tanıl Yöntem, Doruk Öztürk… ”

Böyle geniş ve iddialı isimlerin yer aldığı bir kadroyu oluşturmak Oktay Kaynarca’nın piyasadaki etki gücünün de bir yansıması olarak değerlendirilebilir.