Ana sayfa Sosyal Medya Bu kez Hatice Şendil, Bergüzar Korel’e jest yaptı…

Bu kez Hatice Şendil, Bergüzar Korel’e jest yaptı…

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Bergüzar Korel, bir kaç gün önce uzun bir aranın ardından yeniden tiyatro sahnesine çıktı. Oyuncu, kısa bir süre oynayabildiği Kızlar ve Oğlanlar isimli tek kişilik gösterisini, geçen sezon hamile olduğu için iptal etmek durumunda kalmış ve araya da pandemi süreci girmişti.

Sonunda hayranları ile yeniden Küçükçiftlik Park’ta ‘Kızlar ve Oğlanlar’ isimli oyunuyla açık havada buluştu. Ekranlara son olarak Vatanım Sensin dizisi ile gelen Bergüzar Korel’in bu sezon dizilere dönüp dönmeyeceği merak konusu ama oyuncu görünen o ki sahnede tiyatro yapmayı daha çok istiyor.

Korel’in yeniden sahne almasına pek çok ünlü isim sosyal medyadan destek ve iyi dileklerini ileten yorumlarla paylaşımlar yaptı. Bu isimler arasında bir kişi vardı ki geçtiğimiz günlerde Bergüzar Korel de ona bir jest yapmıştı. Bu isim meslektaşı ve arkadaşı Hatice Şendil’di.

Şendil, 2014 yılında Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinde rol almıştı. Aradan geçen 6 yılın ardından TRT’nin yeni dizisi
Uyanış Büyük Selçuklu dizisiyle birlikte ekrana döndü. Pazartesi akşamı yayınlanan dizi öncesinde Bergüzar Korel, arkadaşına bir jest yaparak aşağıdaki paylaşımı yapmıştı.

Bu güzel jestin ardından bu kez Hatice Şendil, sahneye çıkan Bergüzar Korel için bir paylaşım yaptı. İşte o paylaşım:

Korel’e gelen mesajlar arasında Onur Büyüktopçu’nun paylaşımı da dikkat çekti…

Oyun öncesinde Bergüzar Korel de aşağıdaki paylaşımları yaptı…