Ana sayfa Sosyal Medya Burak Özçivit, espri konusu olan saçı için Fahriye Evcen’in mesajına yaptığı yorumla kahkaha attırdı!

Burak Özçivit, espri konusu olan saçı için Fahriye Evcen’in mesajına yaptığı yorumla kahkaha attırdı!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com/Detay – Ünlü Oyuncu Burak Özçivit’in tatilde eşi Fahriye Evcen ile birlikte paylaştığı fotoğrafı, sosyal medyada espri konusu olmuştu. Fotoğraftaki saç şekli üzerine yapılan yorumlara eşi ve kendisinin esprili yanıtları ise takipçilerine kahkaha attıran bir duruma dönüştü!

atv ekranlarında yayınlanan dönem dizisi Kuruluş Osman ile ekrana geliyor Burak Özçivit. Sezon boyunca zorlu bir mücadele veren Özçivit, dönem kostümleri içinde her hafta izleyiciye sunulan hikayede başarılı oyunculuğu ile beğeni topladı.

Dönem dizisi olması sebebiyle daha yoğun bir set ortamında çalışan oyuncu, sezon arasında ise tatil yapıyor, eşi Fahriye Evcen ve oğulları Karan ile birlikte olmanın keyfini çıkarıyor. Yine sezonda TRT’nin dönem dizisi Alparslan Büyük Selçuklu ile ekranlara gelen Fahriye Evcen de zor geçen bir dönemin ardından ailesiyle başbaşa olmanın mutluluğunu yaşıyor.

Çift, bu mutlu anlarından bir kareyi instagram’da paylaşınca, bir anda konuşulur hale geldiler! Burak Özçivit’in fotoğrafta saçlarının uçuştuğu hali, espri konusu oldu. Oyuncunun tatil rehaveti ile çok da incelemeden attığı belli olan pozuna yapılan yorumlarla durum daha da komik hale geldi!

Burak Özçivit, espri konusu olan saçı için Fahriye Evcen'in mesajına yaptığı yorumla kahkaha attırdı! 7

Fotoğrafına yapılan  bir yorumda ‘Şampuan reklamının hakkını vermiş’ sözlerini Fahriye Evcen kendi sayfasında gülerek ‘Müthiş’ yorumuyla karşılayıp paylaştı.

Burak Özçivit de eşinin yaptığı yorum üzerine yeniden paylaşımda bulunarak “Benim doğalım, benim kararım” sözleriyle yapılan esprilere de yanıt vererek takipçilerine kahkaha attırdı…