Ana sayfa Sosyal Medya Burak Yamantürk’ü özleyen hayranları ekran başına! Oyuncu iki yapımla birden hayranlarının karşısında!..

Burak Yamantürk’ü özleyen hayranları ekran başına! Oyuncu iki yapımla birden hayranlarının karşısında!..

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay- En son Fox TV ekranlarına Elbet Bir Gün dizisiyle gelen Burak Yamantürk’ün son yıllarda ulusal kanallarda rol aldığı diziler çok uzun soluklu olmuyor. Burak Yamantürk kendisini özleyen hayranlarının karşısına iki yapımla birden çıkıyor.

Yakışıklı oyuncunun Deniz Çakır ve Bade İşçil ike birlikte rol aldığı Aslında Özgürsün dizisi Gain TV’de yayınlanmaya başladı. Kadın hakları savunucusu, gazeteci ve yazar Duygu Asena’nın aynı isimli eserinden uyarlanan dizi, merak uyandıran bir vurulma sahnesiyle açılış yaptı. Başrol oyuncuları Deniz Çakır ve Bade İşcil ile onlara eşlik eden Burak Yamantürk ve Saygın Soysal’ın performansları izleyicilerden tam not aldı.

Burak Yamantürk 13 Mayıs’ta ise Gonca Vuslateri ile başrolü paylaştığı Allah Yazdıysa Bozsun filmiyle sinema sevenlerle bir araya gelecek.

Burak Yamantürk'ü özleyen hayranları ekran başına! Oyuncu iki yapımla birden hayranlarının karşısında!.. 7

Yapımcılığını Lara1 Yapım kurucusu Ferit Turan’ın üstlendiği, Gökçe Tezdoğan ile Gökhan Yıldız’ın senaryosunu yazdığı ve Barış Yöş’ün yönetmen koltuğunda oturduğu Allah Yazdıysa Bozsun’da Gonca Vuslateri ve Burak Yamantürk’e Öznur Serçeler, Pelin Öztekin, Emre Dinler, Merve Sarıtaş, Emre Bulut, Walison Fonseca ve usta oyuncular Nurseli İdiz ile Köksal Engür eşlik ediyor.

Yılın En iddialı Romantik Komedi Filmi Allah Yazdıysa Bozsun’un konusu şöyle;  30’lu yaşlarındaki Irmak (Gonca Vuslateri) ilk defa kaldığı evde yastığının altına anahtar koyar ve rüyasında en yakın arkadaşı Eliz’in (Öznur Serçeler) nişanlısı Burak (Burak Yamantürk) ile evlendiğini görür. Film “Allah Yazdıysa Bozsun” dedirten bu rüyanın komik hikayesini konu alıyor.