SON DAKİKA
25 Haziran 2019 01:26

SON HABERLER

Can ve Sanem arasındaki buzları kıran olay! Erkenci Kuş 42. bölüm

Star TV’de ekrana gelen romantik komedi dizisi Erkenci Kuş’ta, Can ve Sanem’in ormanda başbaşa kaldığı anlar dikkat çekti.

Uzun bir aradan sonra konuşma fırsatı bulan ikili arasında hüzünlendiren anlar yaşandı.

Can, yazdığı kitapla ilgili Sanem’e sorular sorarken ikilinin yakınlaştıkları görüldü.

Sanem’in uyuduğunu sanan Can, Sanem’in uyuduğunu sanıp onunla konuşmaya başladı. Sanem, her şeyi duymuş ve içini bir umut kaplamıştı.

O sahneyi videodan izleyebilirsiniz…

Erkenci Kuş 42. Bölüm Özet:

Alevler her şeyi yakabilir ama anıları değil… Can, alevlerin arasına daldığında aklında en çok bu var, aşk yangınlarda yanıp tükenmez çünkü bu aşk alevlerinden yeniden doğacak…

Sanem, Can’ın elinde bandanasını gördüğünde bunu o da anlayacak. Yine de son bir yılda çok şey oldu, konuşulması, hatırlanması gereken çok şey var… Sanem ve Can konuşamıyor ama kasabanın gençlerinden hayalperest Caner kaybolduğunda onu aramaya gitmek gerekecek elbette…

Belki de Can ve Sanem’in beraber çıkmak zorunda kalacakları bu küçük yolculuk kaçtıkları duyguları ile yüzleşmelerine neden olur; kim bilir!  Bu esnada Emre, aşkı için yeni hayatında her şeye katlanıyor, işsiz ama karısı üzülmesin diye üzüntüsünü bile belli etmiyor, herkesten gizliyor… İnsan aşk için neleri alttan alabilir acaba? Can ise Emre’nin yardımı ile Yiğit’i köşeye sıkıştıracak sonunda!

İlgili Haberler