SON DAKİKA
25 Haziran 2019 12:42

SON HABERLER

Can’ın Yiğit için itiraf planı! Erkenci Kuş 42. bölüm

Star TV ekranlarında yayınlanan Erkenci Kuş dizisinin 42. bölümünde, Sanem’in defterini Yiğit’in yaktığını öğrenen Can, yeni bir plan kurmaya başladı.

Can Yaman ve Demet Özdemir’in oynadıkları dizinin yeni bölümünde kardeşi Emre ile konuşan Can, Sanem’in hayatta en çok değer verdiği defteri kendisinin yakmadığını öğrenmesi gerektiğini söyledi.

Can, Yiğit’i itirafa zorlayacağını söyledi.

Sahneyi videodan izleyebilirsiniz…

Erkenci Kuş 42. Bölüm Özet:

Alevler her şeyi yakabilir ama anıları değil… Can, alevlerin arasına daldığında aklında en çok bu var, aşk yangınlarda yanıp tükenmez çünkü bu aşk alevlerinden yeniden doğacak…

Sanem, Can’ın elinde bandanasını gördüğünde bunu o da anlayacak. Yine de son bir yılda çok şey oldu, konuşulması, hatırlanması gereken çok şey var… Sanem ve Can konuşamıyor ama kasabanın gençlerinden hayalperest Caner kaybolduğunda onu aramaya gitmek gerekecek elbette…

Belki de Can ve Sanem’in beraber çıkmak zorunda kalacakları bu küçük yolculuk kaçtıkları duyguları ile yüzleşmelerine neden olur; kim bilir!  Bu esnada Emre, aşkı için yeni hayatında her şeye katlanıyor, işsiz ama karısı üzülmesin diye üzüntüsünü bile belli etmiyor, herkesten gizliyor… İnsan aşk için neleri alttan alabilir acaba? Can ise Emre’nin yardımı ile Yiğit’i köşeye sıkıştıracak sonunda!

İlgili Haberler