SON DAKİKA
25 Haziran 2019 00:50

SON HABERLER

Can ve Sanem, rüya gibi bir sabaha uyandı! Erkenci Kuş 43. Bölüm

Demet Özdemir ve Can Yaman’ın başrolünde oynadıkları Erkenci Kuş dizisinin 43. bölümünde Can ve Sanem, birlikte sabahladılar.

Ancak bu geceyi Mihriban ve Aziz bey ayarlamıştı. Mihriban Hanım, nöbete giden hemşire arkadaşının bebeğine baktığı gece, Aziz bey ile özel bir yemeğe gideceklerini söyleyip Sanem’den ona bakmasını rica etti.

Sanem, şaşkın bakışlar altında ne yapacağını bilemezken kabul etmiş bulundu.

Bu sırada Can’ı da arayarak Sanem’e ulaşamadıklarını söyleyip onun evine gönderdiler.

Eve yerleştirdikleri kamera ile de iki aşığın hallerini bir süre izleyerek onların artık barışması için kurdukları planın işlemesine sevindiler.

Sanem, bebek konusunda telaşlar yaşarken, Can onu hemen sakinleştirmeyi başardı. Minik Kiraz’ı kucağına alan Can, bebeğin uyumasını sağladı.

Sabah olduğunda ise Can ve Sanem, ortalarındaki küçük bebekle muhteşem bir manzara oluşturmuşlardı.

Aziz ve Mihriban, onları böyle görmekten çok mutlu oldular.

O masal gibi anları videodan izleyebilirsiniz…

Erkenci Kuş 43. Bölüm Özet:

Güven vadisindeyiz… Artık Yiğit ne yaparsa yapsın, Can’ın gözünde zavallı bir adam. Çırpındıkça batacak ve gidişi muhteşem olacak Yiğit’in, sadece Can’ın soğukkanlılığı koruması yetecek, Can da bunun farkında. Zaten Can’ın da Sanem’in de Yiğit’ten çok önemli dertleri var. Aşkları başına vurmuş. Sanem Can gidecek sanıyor, her an diken üstünde, pırpır ediyor kalbi. Can ise Sanem’in Yiğit’le ne konuştuğuna takmış kafayı. Emre’nin ise Leyla’ya bir sürprizi var, ayaklarını yerden kesecek bu teklif Leyla’nın.
Ajansta Sanem’in krem kampanyasına çalışıyorlar, önce kremleri ve parfümleri tanımak lazım. Ekip yine aşıkları bir araya getirmek için işbaşında. Parfüm testleriyle Sanem, Can’ın aklını başından alacak. Sanem ise Can’a parfümün sırrını anlatırken aradığı cevapları bulacak belki de!

İlgili Haberler