SON DAKİKA
17 Eylül 2019 18:04

SON HABERLER

Can Yaman, Erkenci Kuş rüzgarına binmiş gidiyor, Demet Özdemir ardından baka kalıyor!

TelevizyonGazetesi.com / Analiz – Geçtiğimiz hafta Demet Özdemir ile Can Yaman arasında profesyonellik farkının olduğunu yaptığımız bir analiz ile ortaya koymuştuk.

Erkenci Kuş dizisinin final günü dahil, veda mesajı dahil birçok konuda Can Yaman’ın çok profesyonel davrandığını yazımızda ortaya koymuştuk. Bu analiz yazımızı linke tıklayarak okuyabilirsiniz.

Aynen belirttiğimiz gibi profesyonellik konusunda Özdemir, Can Yaman’ın gerisinden geliyor…

Bunun bir başka örneğini de yine önceki gün sosyal medya üzerinden belirtmiş ve Demet Özdemir’in paylaşımlarının bazılarının anlamsızlığına dikkat çekmiştik.Bu yazımızı da linkten okuyabilirsiniz…

Şimdi gelelim Can Yaman’ın yabancı hayranları ile kurduğu ilişkinin sonuçlarına… Tabii ki Demet Özdemir’in bugüne kadar pek de kurmaya çaba harcamadığı bir konu bu…

Can Yaman, önceki gün İtalya’ya gitti. Sadece genç insanlar değil, orta yaşlı kişiler, çocuklar Can Yaman’ın etrafını sardı… Onunla fotoğraf çektirmek, videoda yer almak için çaba harcadı.

İtalya’da kalıdığı otelin önünde birçok hayranı toplandı ve Can Yaman bu hayranlarını balkondan selamlayarak adeta bir Hollwood yıldızı görüntüleri sergiledi.

Aslında bu durum Can Yaman’ın Erkenci Kuş dizisi boyunca yaptığı paylaşımlarda yabancı hayranları ile kurduğu ilişkinin de bir sonucuydu. Twitter’da hangi ülkede dizinin gündem olduğunu instagram hikaye bölümünden sıklıkla paylaşan Can Yaman, aslında bu ülkelerdeki hayranlarını ne kadar önemsediğini de göstermişti.

Demet Özdemir ise partneri bu adımları atarken, dizi ile kazandığı hayran kitlesini artırmak yerine kendi pozlarını paylaşarak ilerlemeye çaba harcadı.

İşte iki ünlü oyuncu arasındaki fark da burada ortaya çıktı.

Erkenci Kuş bitti, ama rüzgarı Can Yaman’ı İtalya’da bile taşıyor…

Demet Özdemir ise, tatil yaptığı yerlerden instagram hesabından paylaşım yapma derdinde…

Bir tarafta hayranları ile sıcak iletişim kuran Can Yaman…

Diğer tarafta elde ettiği müthiş başarının rüzgarını kaçırmakta olan Demet Özdemir…

Sizce hangisi daha profesyonel?

İşte Can Yaman’ın haber yayınlandığı sıradaki son paylaşımı…

İtalya’da sevgi selinin ortasında… Bir oyuncu için bundan daha güzel ne olabilir ki…

Aşağıda ise Demet Özdemir’in son paylaşımı… Sanki yalnızları oynuyor…

🖤

İlgili Haberler