Ana sayfa Dizi Haberleri Can Yaman ve Özge Gürel’in dizisi Bay Yanlış’ın çekimleri başlıyor! İşte oyuncu kadrosu!

Can Yaman ve Özge Gürel’in dizisi Bay Yanlış’ın çekimleri başlıyor! İşte oyuncu kadrosu!

tarafından ker_def

Yapımını Gold Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Deniz Yorulmazer’in oturacağı ve senaryosunu Aslı Zengin ile Banu Zengin’in kaleme aldığı “Bay Yanlış” dizisinin kadrosu tamamlandı. Dizi merak ve heyecanla bekleniyor. Özellikle de Can Yaman ile Özge Gürel ikilisinin uyumunun nasıl olacağına yönelik bir heyecan var. İki ünlü ismin yurt dışındaki hayranları da heyecanla diziden gelecek haberleri beklemekte.

Yakında FOX izleyicisiyle buluşacak dizinin başrollerini sevilen oyuncular Can Yaman ile Özge Gürel paylaşırken dizide; Gürgen Öz, Fatma Toptaş, Sarpcan Köroğlu, Lale Başar, Cemre Gümeli, Serkay Tütüncü, Anıl Çelik, Feri Baycu Güler, Ece İrtem, Suat Sungur, Kimya Gökçe Aytaç ve Taygun Sungar gibi birbirinden başarılı isimler de yer alacak.

Çekimleri çok yakında İstanbul’da başlayacak olan romantik komedide Özgür (Can Yaman); zengin ancak salaş bir hayat süren, aşka inanmayan bir barmen olarak çalışmaktadır. Ezgi (Özge Gürel) ise; artık yanlış ilişkilerden yorulmuş ve düzgün bir ilişki yaşayıp, evlenmeye kararlıdır.

Ezgi’nin ilişki konularında başarılı olmadığını gören Özgür, kendisine ilişkiler konusunda mentorluk yapmaya ve Ezgi’nin hoşlandığı erkeği elde etmesi için ona taktikler vermeye başlar. Komşu evlerde yaşayan Özgür ile Ezgi zaman içerisinde neler yaşayacak? Şimdiden yaza damga vurmaya hazırlanan “Bay Yanlış” için hazırlıklar son hız devam ediyor.

blank

Aşk mı, mantık mı?
Ya ikisi arasında kalırsan…
Hangisini seçersin?
Kadınlar aşkı mı yanlış yaşıyor?
Yanlış adamlara mı aşık oluyor?