SON DAKİKA
9 Ağustos 2022 17:37

SON HABERLER

Can Yaman’ın akıllı taktiği! Ne Burak Özçivit ne de Engin Altan Düzyatan’a benzemiyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Son 2 dizisiyle dünyanın birçok ülkesinde hayran kitlesine sahip olan Can Yaman, akıllı taktikleriyle de birçok Türk oyuncudan daha farklı bir yaklaşım sergilemekte…

İtalya’nın Napoli kentine yaptığı ziyarette büyük ilgi gören oyuncu, gözünü tamamen yurt dışına dikmiş durumda. Uluslararası alanda daha çok bilinirlik elde etme hedefindeki Can Yaman’ın Eylül – Ocak arasındaki programı belli oldu.

Bu programda dikkat çeken detaylar yurt dışında katılacağı bir çok organizasyon olması… Türk oyuncularının kendisini yurt dışında tanıtma konusunda özel bir çaba harcamayı pek de düşünmediği bir noktada Can Yaman özel planlama yaptı.

Posta gazetesine yansıyan Can Yaman’ın yurt dışı programından herhangi bir ücret almaması da önemli… Yaman, tamamıyle geleceğe yatırım yapan taktiği ile kısa sürede hayran kitlesini katlayacaktır.

İşte Can Yaman’ın tur takvimi…

22 Eylül Pazar
Yunanistan-Atina’da bir talk şov programına katılacak. Ardından Hilton Otel’de kendisi için verilen 200 kişilik partiye katılacak.

11 Ekim Cuma
İtalya-Roma’da bir talk şova takılacak. Ardından verilen partide yer alacak. Hello dergisi için kapak çekimi yapacak.

15 Ekim Salı
Yapımcısı Faruk Turgut ile Cannes’da kendisi için düzenlenen geceye katılacak.

1 Kasım Salı
Bir haftalık İspanya turuna çıkıp TV dünyasının olduğu davetlere katılacak.

2 Aralık Pazartesi
Dolunay ve Erkenci Kuş’un en çok izlendiği Güney ve Kuzey Amerika turuna çıkacak.

Ocak 2020
21 günlük bedelli askerliğini tamamlayacak. Dönüşte yapımcılığını Faruk Turgut’un yaptığı, senaryosunu ise Birol Güven’in kaleme aldığı filmde başrol oynayacak.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler