SON DAKİKA
25 Mayıs 2019 00:19

SON HABERLER

Can Yaman’ın bu telaşı niye? Erkenci Kuş 40. bölümü neden bu kadar saklanıyor?

Bu hafta Cumartesi akşamı 39. bölümüyle ekrana gelecek olan romantik komedi dizisi Erkenci Kuş’ta, Emre ve Leyla’nın evlilikleri kutlanacak.

Televizyongazetesi/Detay – Can ve Sanem de evlilik hazırlıkları yapıyorlar. Dizinin yeni bölümünden yayınlanan tanıtımlarda fotoğraf çekimleri için Sanem’in gelinlik giydiği de görülmüştü. İkili, düğün hazırlıkları, balayı ve ev dekorasyonu konuşunda anlaşamıyor.

Hatta bir ara Can Sanem’e evliliği iptal edebileceklerini bile söyledi tanıtımdaki sahnede.

Bu bölümde evlenmeyecekleri anlaşıldı ama 40. bölümde ne olacak büyük merak konusu! Can ve Sanem, bir sonraki bölümde evleniyor ve düğün sahnelerinin ortaya çıkmasından mı endişe ediliyor?

Bu soruları sorduran aslında Can Yaman’ın kendisi. Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla çok özel bir bölümün geldiğini söyledi.

40. bölümden fotoğraf paylaşamayacağını, sürprizin kaçmaması gerektiğini belirtmiş, sette uzaktan da olsa çekim yapan hayranlarını ise paylaşmamaları konusunda uyarmıştı.

Can Yaman, bir kez daha sosyal medya hesabından uyarısını yaptı.

Tabii ünlü oyuncu bu uyarıları yaptıkça diziyle ilgili merak da giderek artıyor!

Eğer bu ısrarla saklanan durum Can ve Sanem’in düğünüyse, çok da sürpriz olmayacak zaten!

Peki o halde Can Yaman, aslında bambaşka bir sürprize mi işaret ediyor?

Gelecek hafta 40. bölümde hep birlikte izleyip göreceğiz ama Can Yaman, yaptığı paylaşımlarla merakları arttırmaya devam ediyor.

İşte Can Yaman’ın instagram’ın story bölümünden paylaştığı son notu:

İlgili Haberler