SON DAKİKA
17 Ağustos 2019 20:02

SON HABERLER

Canevim 6.bölüm 2. fragmanı izle! İzleyici istedi CeyTay geliyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – atv ekranında izleyicilerle buluşmakta olan Canevim dizisi, 8 Temmuz Pazartesi günü izleyicilerle 6. bölümüyle buluşacak. Dizinin 6. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Ceylan ile Taylan arasında yakınlaşma başlıyor. İzleyiciler bu noktada memnun. Zira, CeyTay aşkını isteyenler çoğunlukta. Ömer, yeniden barışmak istiyor ama “Ben senin Ceylan gözlüm değilim artık” diyerek onu geri çeviriyor. Taylan ise bir inat uğruna Ceylan’ı elde etmek için her şeyi yapmaya kararlı… Ömer ile Taylan arasında da çekişme devam ediyor.

Biran Damla Yılmaz, Aras Aydın, Özgür Çevik’in başrollerinde yer aldığı Canevim 6. bölüm 2. fragmanını videodan izleyebilirsiniz.

Canevim 6. bölümde neler olacak? Detaylar şöyle:

Ceylan’ın ablasının yardımıyla Kristina’dan gerçeği öğrenme çabası Taylan’ın tüm planlarını tehlikeye atmıştır. Yaşananlar yüzünden çok gerilen Kristina bu oyuna daha fazla devam edemeyeceğini hisseder ve harekete geçer. Onun bu kararı Taylan’ı oldukça zor durumda bırakır.

Fikret’in izini süren Ömer ise Taylan’la karşı karşıya gelir. Taylan’dan öğrendikleri, Ömer’in, Ceylan’la ilişkisinde yeni bir gerilime neden olacaktır. Ceylan’a yakın olmak için uğraşan Taylan, mahalleye bir yatırım yapmaya karar verir.

Bu durumdan hoşlanmayan Feryal ise oğlunu engellemek için elinden geleni yapacaktır. Kardeşinin yaşadıkları yüzünden Elvan’ın ailesine dair kötü hatıraları tekrar gün yüzüne çıkarken, Sezgin gün geçtikçe Elvan’a daha fazla bağlanmaktadır.

İlgili Haberler