SON DAKİKA
24 Ağustos 2019 15:10

SON HABERLER

Canevim dizisi reytingleriyle şaşırtıyor! Pazartesi akşamlarının fenomeni oldu!

Yayına girdiği ilk günden itibaren atv izleyicilerinin ilgi odağı olan CANEVİM, her geçen gün daha çok beğeni topluyor.

Dizi, 8 Temmuz Pazartesi akşamı yayınlanan 6. Bölümüyle yine günün en çok izlenen dizisi oldu. Canevim, Totalde 3.92 reyting, 13.89 share, AB’de 3.16 reyting ve 11.99 share, ABC+’da ise 3.82 reyting ve 13.50 share’le rakiplerini geride bırakarak seyircilerin buluşma noktası oldu.

Usta oyuncu kadrosu ve etkileyici senaryosuyla tüm aileleri ekran başında buluşturan dizi, her hafta duygusal ve heyecanlı sahneleriyle de ilgi odağı oluyor.

Yapımcılığını Koliba Film/Ata Türkoğlu, yönetmenliğini Adnan Güler’in üstlendiği dizinin senaryosunu Filiz Alpgezmen, Eylem Akın ve Murat Can Tura kaleme aldı.

Başrolleri Biran Damla Yılmaz, Aras Aydın ve Özgür Çevik’in paylaştığı CANEVİM’de Simge Selçuk, Nihan Büyükağaç, Zuhal Gencer Erkaya, Rıza Akın, Burcu Tuna, Ezgi Şenler, Bedia Ener, Münire Apaydın ve Ömrüm Nur Çamçakallı rol alıyor.

CANEVİM, hayatın tüm sıkıntılarına bir arada göğüs geren, birbirlerine sımsıkı bağlarla kenetlenmiş bir ailenin çevresinde gelişen olayları anlatıyor.

“Aile yıldızlar gibidir… En çok karanlıkta parlar” sloganıyla dikkat çeken, özlediğimiz değerleri hatırlatıp ailelerin buluşma noktası olan CANEVİM’in 7. Bölümü 15 Temmuz Pazartesi saat 20:00’de atv ekranlarına gelecek.

İşte 7. bölüm tanıtımı:

İlgili Haberler