SON DAKİKA
16 Eylül 2019 17:44

SON HABERLER

Çarpışma dizisi finalinde Kadir ve Cansız arasındaki hesaplaşmada işler değişiyor!

Çarpışma dizisi 30 Mayıs Perşembe yani bu akşam ekrana gelecek olan 24. bölümüyle birlikte hayranlarına veda edecek. Final bölümünde nefes kesen anlar yaşanacak. Finalde neler olacağının detayını haberimizde bulabilirsiniz.

Yapımcılığını Ay Yapım/Kerem Çatay-Pelin Diştaş’ın üstlendiği, Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Ali Aydın’ın kaleme aldığı ‘Çarpışma’nın başrollerinde; Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz gibi birbirinden önemli isimler yer alıyor.

‘Çarpışma’nın nefeslerin tutularak izleneceği, bu akşam ekrana gelecek ‘final’ bölümünün konusu şöyle Kadir, Zeynep’i hızla hastaneye getirir. Zeynep ölümün kıyısındadır.

Cansız’a nefreti katlanarak artan Kadir onu tanıyan, birlikte iş yapanların isimlerini tek tek öğrenir ve izini sürer. Veli de Cansız’ın peşindedir. Kadir ile Veli, iki ayrı koldan ve öldüre öldüre Cansız’a doğru ilerlerler.

Çarpışma 24. bölüm final 1. fragmanı:

Kadir ve Veli’nin peşinde olduğu haberi kısa sürede Cansız’a da ulaşır. Cansız, adamlarına Aylin’i kaçırmaları talimatını verir. Aylin, Cemre ile birlikteyken zorla kaçırılır. Cansız, Aylin’in hayatına karşılık Kadir’den Veli’yi öldürmesini ister. Kadir gözünü kırpmadan Veli’yi vurur.

Ancak Cansız sözünde durmaz ve Kadir’den, tıpkı Selim gibi kendisini öldürmesini ister. Kadir, Aylin’in yaşaması için tereddüt etmeden silahını başına dayar.

Çarpışma 24. bölüm final 2. fragmanı:

Tam da bu sırada bir telefon sesi duyulur Kadir ile Cansız hesaplaşmasının seyri değişir. Artık yolun sonudur ve ikisinden biri için ölüm kaçınılmazdır.

“Çarpışma” bu akşam saat 20.00’de final bölümüyle Show TV’de!

İlgili Haberler