SON DAKİKA
19 Eylül 2019 03:20

SON HABERLER

Çarpışma yeni bölümde Kadir, Cansız’ın kimliğini mi öğreniyor? Şoke eden tanıtım!

Show TV’de bu akşam 20. bölümü yayınlanacak olan Çarpışma dizisinden 2. tanıtım da ekrana geldi.

Televizyongazetesi/Detay – Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Alperen Duymaz ve Melisa Aslı Pamuk’un oynadıkları dizinin yeni bölümünde Zeynep, Kadir’in Cansız’ı öldürmesini engellemek için gerçeği müdürüne açıklıyor.

Tanıtımda yer alan sahnelerde Kadir’in Cansız’ı vurmaya gittiği ama arkadaşları tarafından engellendiği görülüyor.

Ancak Kadir, bir şekilde Cansız’ın karşısına çıkıyor. Silahların çekildiği o anlarda Kadir’in gerçeği bilip bilmediği ise merak konusu.

İşte Çarpışma 20. bölüm 2. tanıtımı:

YENİ BÖLÜM ÖZETİ
Kadir, Zarif’in gözlerinin içine içine bakar. Aklında onlarca soru, kalbinde onun Cansız olduğuna dair büyük bir şüphe vardır. Veli de Cansız’ı nefretle süzer. Ortam çok gergin, Zeynep yoğun stres altındadır. Zira, yapılacak en küçük bir hata, Kadir’in baba katili olmasına sebep olacaktır. Kadir ile Zarif’in hesaplaşması başlar. Diğer yanda Kerem ve Cemre, Meral’i hastaneye getirir.

Kontrolünü tamamen kaybeden Yakup ise Demir’i arar ve onu ölümle tehdit eder. Demir ve Belma, Yakup’u ortadan kaldırmak için bir plan yaparlar. Meral de intikam ateşiyle yanmaktadır. Cemre, Belma ve Demir’i darmadağın edecek bir hamle yapar. Cemre, annesinin günlüğünü de okumaya başlar ve hayatında yeni bir pencere daha açılır. Kerem, iyi ve kötü her anında Cemre’nin yanındadır.

Kadir’in, kafasındaki sorulara yanıt bulmadan Zarif’i bırakmaya hiç ama hiç niyeti yoktur. Zeynep, Kadir’in Cansız’ın gerçek kimliğini öğrenmesinden ve onu öldürmesinden büyük endişe etmektedir. Zeynep, onu engelleyebileceğini düşündüğü son kişinin de kapısını çalar, bildiklerini anlatır. Ancak Kadir’in Zarif’in Cansız olduğunu öğrenmesi halinde, onu durdurabilecek ne bir söz, ne de bir güç vardır.

İlgili Haberler