SON DAKİKA
21 Eylül 2019 14:25

SON HABERLER

Yaparsın Aşkım 3 Mayıs Cuma 124. bölümde neler olacak?

25 ülkede reyting rekorları kıran, dünyaca ünlü format şirketi Red Arrow’un “My Man Can” isimli yarışma formatı, İlker Ayrık’ın sunumu ve “Yaparsın Aşkım” adıyla FOX ekranlarından evlerinize konuk olmaya devam ediyor.

“Yaparsın Aşkım” heyecan dolu 124. bölümüyle 3 Mayıs Cuma saat 20.00’de yine rekabete ve eğlenceye sahne olacak. Yarışmacılar, büyük ödül olan arabayı kazanmak için kıyasıya rekabete girecekler.

“SIRILSIKLAM AŞK” adlı oyunda erkek yarışmacılar bir düzenek üzerinde koşacak, ardından su kovalarını en kısa sürede doldurup içerinden yüzük olan kutuyu düşürecek ve eşine evlenme teklifi edecek. “APARTMAN TOPUK” adlı son oyunda ise kadın yarışmacılar üst üste koydukları kasaları kat kat çıkmaya çalışacak ve 3 saniye boyunca katlar üzerinde durmak için çabalayacak.

Yarışmanın başından sonuna kadar çiftlerin büyük mücadele verdiği, kadınların masada eşlerini çekiştirdiği, erkeklerin ise kavanozda hayretler içinde onları izlediği “Yaparsın Aşkım”, yine yüksek oranda heyecan ve eğlence içeren 124. bölümüyle ekrana gelmeye hazırlanıyor!

Prodüksiyonunu Pervasız Yapım’ın üstlendiği “Yaparsın Aşkım”, 3 Mayıs Cuma saat 20.00’de FOX’ta.

İlgili Haberler