Ana sayfa Sinema Cem Gelinoğlu yeni filmi Tur Rehberi’ndeki karakter ile bütünleşti!

Cem Gelinoğlu yeni filmi Tur Rehberi’ndeki karakter ile bütünleşti!

tarafından ker_def

BKM’nin Cem Gelinoğlu imzalı yeni filmi ‘Tur Rehberi’nin çekimleri Antalya’da devam ederken setten de renkli görüntüler yayınlanıyor.

Başrolünü Cem Gelinoğlu’nun, yönetmenliğini Hakan Algül’ün üstlendiği ‘Tur Rehberi’, ölmeye yemin etmiş yaşlı bir tur ekibiyle hayatının en zor yolculuğuna çıkan Ercüment’in komedi ve adrenalin dolu hikayesini anlatıyor.

Tur Rehberi ile sinemaseverleri güldürmeye hazırlanan Cem Gelinoğlu, kahkahalara sette başladı. Sinemanın usta isimleri ile bir arada olan Gelinoğlu mizahı, muzipliği ve neşesiyle sete imzasını atıyor. Ünlü oyuncu, hikayeyi çok sevdiğini ve canlandırdığı karakter ile de bütünleştiğini anlattı. Videoyu aşağıda bulabilirsiniz.

Başrolünü Cem Gelinoğlu’nun üstlendiği filmin kadrosunda Alp Öyken, Atılgan Gümüş, Eda Akalın, Engin Türkoğlu, Kevork Malikyan, Macit Koper, Meral Çetinkaya, Metin Coşkun, Melisa Duru Ünal, Sadık Gürbüz, Suna Selen, Vedat Erincin ve Tarık Papuççuoğlu yer alıyor.

Ercüment ölmeye yemin etmiş yaşlı bir tur ekibiyle hayatının en zor yolculuğuna çıkar. Hiçbir şeyin planlandığı gibi gitmediği bu turda katılımcıları hayatta tutabilmek zorunda olan bir tur rehberinin komik, adrenalin dolu ve heyecanlı mücadelesinde kazanan kim olacak?