Ana sayfa Sosyal Medya Cem Yılmaz’dan Erşan Kuneri dizisindeki rol arkadaşlarına büyük destek!..

Cem Yılmaz’dan Erşan Kuneri dizisindeki rol arkadaşlarına büyük destek!..

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay- Instagram’da 5.3 milyon takipçisi bulunan ünlü komedyen Cem Yılmaz sosyal medya paylaşımlarıyla da sık sık gündeme geliyor.

Cem Yılmaz, son sosyal medya paylaşımında, Netflix için çektiği Erşan Kuneri dizisinde birlikte rol aldığı Bülent Şakrak ve Merve Dizdar’ın yeni filmleri Tamirhane’nin tanıtımını yayınlayarak eski rol arkadaşlarına destek verdi.

Cem Yılmaz paylaşımına, ” Sevgili kardeşim @bulentsakrak_ ve ekipteki tüm aktör arkadaşlarıma yeni filmlerinde başarılar, bol seyirciler dilerim. Hayırlı olsun” notunu düştü.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Cem Yılmaz (@cmylmz)’in paylaştığı bir gönderi

Başarılı oyuncular Nejat işler, Rıza Kocaoğlu, Merve Dizdar, Bülent Şakrak, Ali Seçkiner Alıcı, Gökhan Kıraç, Engin Hepileri, Yaren Alaca , Erkan Kolçak Köstendil ve Erkan Can’ın kadrosunda buluşturan Tamirhane 11 Kasım’da izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Yapımcılığını Sky Films, Dentsu Türkiye, Kumbara film, ASC Films ve idpro’nun üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda ise Erkan Kolçak Köstendil oturuyor. Filmin senaryosunu ise aynı zamanda filmde rol alan Bülent Şakrak yazdı.

Güçlü oyuncu kadrosuyla ve hikayesiyle merak uyandıran filmin konusu ise şöyle; Yetiştirme yurdunda büyüyen iki kader kardeşi Yılmaz ve Müjdat’a yine kendileri gibi büyüyen manevi babaları Nuri ve İsmet’den boya ve kaporta dükkanı miras kalır. Bir huysuz ihtiyarın arabasını iki sokak öteye bırakmak için çıktıkları yol, gece yarısı arabaya düz kontakt yapılırken onları gören ihtiyarın kalbinin dayanamaması ile hiç bilmedikleri bir yere çıkar. Olaylar, Yılmaz ve Müjdat’ın ihtiyarın cesedini tiner kazanına koymalarını gerektiren bir noktaya gelir. Dükkanda araba boyamaya devam eden ikili, cesedin bulunduğu yakıt tankından alınan tinerle boyadıkları arabaların muhteşem gözükmeye başladığını fark ederler. İki sokak ötesi çok ilginç bir yere çıkmıştır.