Ana sayfa Sosyal Medya Cemre Baysel hayranlığı Youtube’da Senden Daha Güzel dizisine rekor kırdırıyor!

Cemre Baysel hayranlığı Youtube’da Senden Daha Güzel dizisine rekor kırdırıyor!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ramo dizisinde oynadığı Fatoş karakteri ile büyük bir çıkış yakalayan genç oyuncu Cemre Baysel, geçtiğimiz yaz ise Baht Oyunu dizisiyle çok konuşulmuş, Aytaç Şaşmaz ile partnerliği beğeni toplamıştı. İkilinin dizi devam ederken aşk yaşamaya başlamaları da ekran partnerliklerini daha da merakla izlenir hale getirmişti.

Cemre Baysel, son dönemin yükselen genç oyuncularından birisi. Etkileyici oyunculuğu ile dram dizilerindeki başarısını, romantik komedilerle sürdürüyor. İki yazdır eğlenceli aşk hikayeleriyle ekrana gelen oyuncu, bu yaz da Fox TV’nin Senden Daha Güzel dizisi ile ekranlara gelmeye başladı.

Bu kez yakışıklı oyuncu Burak Çelik ile kamera karşısına geçiyor oyuncu. Baht Oyunu’ndan sonra yeni partneri ile uyumu merak konusuydu. İki oyuncu, bu uyumu yakalamış ve daha ilk iki bölümle hayranlarını mutlu etmiş görünüyor! Birbirlerine yakıştırılan oyuncuların performansları da beğeni toplamakta.

Bu hafta ikinci bölümü ekrana gelen dizinin Youtube’da da dikkatleri çeken bir izlenme süreci göze batıyor. Cemre Baysel ve Burak Çelik’in başrolünde oynadıkları Senden Daha Güzel dizisi, ilk bölümüyle hatırı sayılır bir reyting almayı başarmıştı. Ancak dijitalde durum çok daha iyi!

Zira dizinin Youtube’daki izlenme oranları, gösterilen ilginin de giderek artacağının bir kanıtı gibi! İlk bölüm yayınının ardından 5 günlük süre içinde Senden Daha Güzel dizisi, 5 milyon kişi tarafından izlendi. İkinci bölüm fragmanını ise yayınlandığı ilk gün 1 milyondan fazla kişinin izlemiş olması, dizinin bu yaza damgasını vurmaya daha da aday olduğunu anlatıyor adeta!

Henüz kış sezonundan yeni çıkan izleyicinin yaz dizilerine adapte olamadığı varsayılarak bir kaç bölüm sonrasının reytingleriyle konuşmanın daha doğru olacağı aşikar. Senden Daha Güzel dizisi, ortalama bir çıkışla başlasa da sosyal medyada gösterilen ilgi yüksek. Aynı oranda Youtube’daki izlenme oranları da yükseliyor.

14 Haziran Salı akşam ikinci bölümüyle ekrana gelen dizi, daha şimdiden özellikle Cemre Baysel hayranları tarafından yurt dışında da büyük ilgi görüyor. Baysel’in Baht Oyunu ile romantik komedilerdeki başarısını sürdürmesiyle Senden Daha Güzel dizisine olan ilgide de oyuncunun payının büyük olduğu yadsınamaz!

İlk bölümde Burak Çelik’in sürekli kaslarını gösterdiği sahne izleyenlerden eleştiri alırken, Erkenci Kuş ve Bay Yanlış’ta Can Yaman’ın sıklıkla kaslarını gösterdiği sahnelere atıfta bulunan izleyiciler, bu durumdan hoşnut olmadıklarını dile getirmişlerdi sosyal medyada. Senaristler bu eleştirileri dikkate alır mı bilinmez ancak Senden Daha Güzel’in tutması için çok fazla kasa ihtiyaç olmadığı da yorumlardan anlaşılıyor!

Dizide Gaziantep’ten gelen bir cilt uzmanı doktorla İstanbullu çok yakışıklı ve ukala bir estetik cerrahın aşkı anlatılıyor. Kadroda ayrıca Ebru Cündübeyoğlu, Berat Yenilmez, Sevinç Erbulak, Cihan Ercan, Gözde Kaya, Tuğçe Kumral, Anıl Çelik, Merve Şen, Aziz Caner, Bahar Süer, Sena Çakır, Yunus Eski, Ozan Kaya Oktu, Beril Kolcu ve Cem Kurtoğlu gibi birbirinden başarılı isimler de yer alıyor.