Ana sayfa Dizi Haberleri Çocuk dizisi sil baştan! Asıl olaylar şimdi başlıyor! Ceyda Ateş tüyo verdi!

Çocuk dizisi sil baştan! Asıl olaylar şimdi başlıyor! Ceyda Ateş tüyo verdi!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Analiz Özel – Ceyda Ateş’ten Çocuk dizisi tüyosu geldi! Star TV ekranında artık Salı akşamları yayınlanmakta olan Çocuk dizisinde olaylar o kadar hızlı akıyor ki, bir sahneyi kaçırmak bile izleyiciler için olaylar zincirini anlamakta sıkıntı çıkartabilir.

Çocuk dizisi senaryosuyla, senaryonun akışındaki başarıyla, oyuncuların sergiledikleri performansla ve özellikle de İsmail Hacıoğlu’nun oynuyor gibi değil de yaşıyor gibi sahneleriyle öne çıkmaya devam ediyor.

Nazan Kesal, İsmail Hacıoğlu, Ceyda Ateş, Merve Çağıran, Serhat Teoman, Kenan Acar’ın başrollerinde yer aldığı Çocuk dizisinde olaylar asıl şimdi başlıyor… 9.bölümde Hasan, Efe’nin kendi oğlu olduğunu öğreniyor.

Akça ile nikah yaptıktan sonra öğrendiği bu gerçek ile sarsılan Hasan’ın duygusal kırılmaları izleyicileri ekran başına kilitleyecek.

Şule, Hasan’ı karşısına alıyor ve gerçekleri açıklıyor; “Efe senin oğlun.”

Hasan ilk başta buna inanmak istemiyor ama Akça da gerçeği itiraf ediyor.

İşte Şule ile Hasan sahneleri dizinin izleyicilerinin tüylerini diken diken edecek.

Çocuk dizisi sil baştan! Asıl olaylar şimdi başlıyor! Ceyda Ateş tüyo verdi! 7

9. bölümü 12 Kasım Salı akşamı yayınlanacak olan Çocuk dizisinde asıl kıyamet 19 Kasım akşamı yayınlanacak 10. bölümde kopacak.

10.bölümdeki Şule ve Hasan sahnelerine dikkat çeken bir mesaj paylaşan Ceyda Ateş, Çocuk dizisi hayranlarını bir hayli heyecanlandırdı.