Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Çocuklar Duymasın’ın Fıs Fıs İsmail’i Süleyman Yağcı, özür dilemek zorunda kaldı!..

Çocuklar Duymasın’ın Fıs Fıs İsmail’i Süleyman Yağcı, özür dilemek zorunda kaldı!..

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay- Bir döneme damgasını vuran Çocuklar Duymasın dizisinde canlandırdığı ‘Fıs Fıs İsmail’ karakteriyle ünlenen Süleyman Yağcı  geçtiğimiz gün bir programa katıldı ve yaptığı açıklamalarla gündem oldu.

Katıldığı programda, ‘Kadınların tayt giymesini doğru bulmuyorum. İğrenç’ sözleriyle tepki çeken Süleyman Yağcı, ‘Otobüste sevişen birilerini görsem onları da uyarırım. Benim yanımda kimse böyle bir şey yapamaz. Yanağından öper, el ele yürür buna bir şey demem ama otobüste metro da sıkıştırıp öpüşürse buna müdahale ederim.” şeklinde konuşmuştu.

Tepki alsada sözlerinin arkasında duran Süleyman Yağcı; “Bana ‘sapık’ diyenler asıl tehlikeli olan onlardır. Ben ‘adaplı şekilde giyinsin’ diyorum. Onlar ‘bırak daha açık giysinler, biraz daha bakalım’ diye düşünenler.

Bir şey için ‘çirkin’ demek beğenmemektir. Ben ‘çirkin’ demedim. ‘Çirkin’ demek başka bir şey ‘iğrenç’ demek başka bir şey. O pis manzarayı görmek kimse izlemek zorunda değil. Pisten kastım giydiği şeylerin ortada olması. Her yerinin görünüyor olması. Adap var! Eskiden de bu tayt vardı ama dikkat edilirdi.

İğrenç kelimesi hakarettir, ben de öyle tayt giyenlere hakaret ediyorum. Kadınlara ‘iğrenç’ demiyorum ben ‘o tarza iğrenç’ diyorum. O tarz giyinen herkes benim için iğrençtir” açıklamasını yaptı.

Açıklamaları büyük tepki alan Süleyman Yağcı geri adım attı. Sosyal medya hesabından bir video yayınlayan Yağcı, söylediklerinin maksadını aştığını itiraf ederek; ‘Kelimem maksadını aştı ve bunun için de kırdığım bütün kalplerden özür diliyorum. Niyetim kötü değil! Niyetim; kardeşçe, dostça, sevgi dolu bir hayat yaşamak” dedi.