Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Çöp Adam ve Yalı Çapkını dizilerinden sonra Gülseren Budayıcıoğlu’ndan yeni bir atak daha geldi

Çöp Adam ve Yalı Çapkını dizilerinden sonra Gülseren Budayıcıoğlu’ndan yeni bir atak daha geldi

tarafından ker_def

Star TV ekranlarında bu sezon yayınlanan Çöp Adam ve Yalı Çapkını dizilerinde yine Gülseren Budayıcıoğlu’nun imzası bulunuyor. Kitaplarının ve hikayelerinin diziye dönüştürülmesi ile son dönemin en çok konuşulan isimlerinden olan Budayıcıoğlu, ayrıca bir de televizyon programı yapacak.

Ünlü psikiyatr Dr.Gülseren Budayıcıoğlu, Ceyda Düvenci moderatörlüğünde, depremin psikolojik etkilerini giderebilmek için hafta içi her gün Star ekranlarında olacak.

“Dünden Sonra Yarından Önce”, Kahramanmaraş merkezli 10 ilimizi etkileyen büyük depremin ardından Türkiye’nin, Türk insanının yaşadığı deprem travmasına destek olmak amacıyla, depremin getirdiği psikolojik travmalar nasıl atlatılır, neler yapılabilir konularına odaklanacak.

İnteraktif gerçekleşecek yayında, seyircilerden sorular alınacak. Deprem bölgesindeki ve tüm Türkiye’deki 7’den 77’ye insanımız için, bu dönemi nasıl atlatabileceğimize dair kılavuz bir program olacak Dünden Sonra Yarından Önce, yaralarımıza bir reçete olmayı hedefliyor.

20 Şubat Pazartesi günü Star ekranlarında başlayacak Dünden Sonra Yarından Önce programında Dr. Gülseren Budayıcıoğlu, Ceyda Düvenci’nin moderatörlüğünde hafta içi her gün izleyiciyle buluşacak.