Ana sayfa Dizi Haberleri Hercai dizisinden sonra Ebru Şahin ile Akın Akınözü bu sefer acıda birleşti!

Hercai dizisinden sonra Ebru Şahin ile Akın Akınözü bu sefer acıda birleşti!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Bir döneme damgasını vuran Hercai dizisi sayesinde hem Akın Akınözü hem de Ebru Şahin, büyük bir popülerlik elde etti. İki genç oyuncu da hem Türkiye’de büyük bir hayran kitlesi kazandı hem de dünyanın dört bir yanında yayınlanan dizi sayesinde geniş bir yabancı hayran kitlesine sahip oldu.

İki oyuncu da bu diziden sonra farklı projelerle gündemde kalmaya devam etti. Ebru Şahin, son dönemde Lavanta Konağı isimli yeni dizisiyle konuşuluyor. Akın Akınözü ise Bensu Soral ile birlikte başrolünü paylaştığı Tuzak dizisine devam ediyor.

İki oyuncunun Hercai dizisinin son döneminde aralarının iyi olmadığı ve projenin bitmesinden sonra da görüşmedikleri yönünde birçok bilgi basına yansımıştı. İkilinin böyle önemli bir projede 3 yıl birlikte aynı seti paylaşmasının ardından aralarında bir soğukluk olduğu konusu sürekli konuşuldu. Ancak her iki isim de bu konuda net bir açıklama yapmamıştı.

Aradan belki yıllar geçti ama Akın Akınözü ile Ebru Şahin ikilisi bu sefer depremin acısının ardından yardım bağışı için aynı ortamda buluştu. Kahramanmaraş ile birlikte 10 ili etkileyen iki büyük deprem felaketinin ardından iki ünlü oyuncunun birçok televizyon kanalının ortaklaşa yayınladığı bağış toplanan programda bulunmaları sosyal medyada konuşuldu.

Hercai dizisi hayranları o günleri yeniden hatırlarken, iki oyuncu depremzedelerin hayatlarına geri dönmeleri için bağış toplayarak destek sundu.

Çok duygusal olduğu gözlenen ve siyahlar içindeki Ebru Şahin, şu açıklamayı yaptı:

“Çok büyük bir felaketin içinden geçiyoruz. Ülke olarak gerçekten zor bir dönemden geçiyoruz. Bu kadar yardımın, bu kadar insanın el ele vererek kenetlenmiş olması da aynı zamanda çok mutluluk verici. Umuyorum ki en kısa zamanda bütün yaralarımızın, bütün eksiklerimizi yapmaya çalışacağız. Bir depremzede olan tüm vatandaşlarımıza, faciayı yaşayan bütün insanlara geçmiş olsun diyorum. Yakınlarını kaybedenlere başsağlığı diliyorum. Yaralılara da bir an önce sağlıklarına kavuşmalarını umut ediyorum. ”