Çukur dizisi şahane bir işe imzasını atarak farkını gösterdi

15 Haziran 2018 Cuma, 11:09
Çukur dizisi şahane bir işe imzasını atarak farkını gösterdi
Show TV ekranlarında izleyenlerle buluşan Çukur dizisi, bu sezona damga vuran yapımlardan birisi oldu.

Dizinin her geçen hafta reytinglerde düşüş yaşamasına karşın yine de ciddi bir hayran kitlesine sahip olduğu bir gerçek.

Çukur’un bir farkı da sosyal duyarlılığa sahip olması…

Dizinin sosyal çalışmaları takdirle karşılanıyor.

Vatan gazetesi tv eleştirmeni Oya Doğan da dizideki sosyal sorumluluk adına ortaya koyduğu müthiş performansa dikkat çekti ve şöyle yazdı:

“Ay Yapım ve Show TV birlikteliğini seviyorum. Çünkü bir dizi sadece dizi olarak kalmıyor, çocuklar için bir sosyal sorumluluk projesine dönüşüyor. Geçen sene İçerde’yle buna şahit olmuştuk. Bu yıl ise Çukur’la şahane bir işe imza attılar.

Diziyi eleştirecek, mızmızlanacak çok şey bulabilirim ama otizme dikkat çekmek için aylardır Çukur’un duvarlarını “Çukur otizmin farkında” yazarak kullandıklarını görüyorum. Dizideki Aliço karakteriyle zaten konuyu hep gündemde tutuyorlar. Bir de pazartesi akşamı ekrana gelen sezon finalinde müthiş bir galaya imza attılar. Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşen sezon finali galasının biletleri önceden satıldı.

ÇUKUR DİZİSİ TÜM BÖLÜM VİDEOLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Çukur’da rol alan ve almış tüm oyuncuların tam kadro katıldığı, Çukur’da çalan şarkıların sanatçılarının yer aldığı, Toygar Işıklı ve ekibinin Çukur’un müziklerini canlı performansla sergilediği, oyuncuların da şarkı söylediği gecenin tüm geliri otizmli çocuklara burs verilmesi amacıyla Tohum Otizm Vakfı’na bağışlandı. Bu etkinliğin parçası olan herkese tebrikler. İnsan suya yazılan bir işin böylesi iyi bir amaca dönüştüğünü görünce mutlu oluyor. O nedenle Çukur’a katkısı olan herkesin emeğine sağlık. Bilet alıp o etkinliğe giden izleyiciyi canı gönülden kutluyorum. “

çukur haberleri için