Çukur dizisinde Vartolu Saadettin efsanesi geri döndü!

20 Kasım 2018 Salı, 11:03
Çukur dizisinde Vartolu Saadettin efsanesi geri döndü!

Çukur dizisinin dün akşam toplamda 43. bölümü ekrana geldi. 2. sezonda 10. bölümü geride bırakan Çukur dizisinde Koçovalılar ile Karakuzular arasındaki mücadelede bir hayli kızıştı.

Ay Yapım imzalı ‘Çukur’un dün akşam ekranlara gelen bölümünde izleyiciler karşılarında siyah takımını giyen ve kırmızı mendilini takan Vartolu Sadettin’i buldu. Vartolu, Saadet’e ulaşabilmek için Çeto’yla bir anlaşma yaparken Yamaç, Ersoy’u köstebek olarak kullanmaya devam etti.

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda ise Sinan Öztürk’ün oturduğu ‘Çukur’un dün akşam yayınlanan bölümüne Vartolu Sadettin damgasını vurdu. Beklemediği bir anda Saadet’i karşısında bulan Vartolu, Koçovalılar arasındaki köprüleri yıkarak Çeto’nun istediği şeyi yapmak üzere harekete geçti ve eski günlerdeki gibi Vartolu Sadettin olarak izleyici karşısına çıktı. Ancak Saadet’e ulaşmak için yaptığı plana rağmen hastane odasında Saadet yerine Çeto’yu bulması onun için büyük hayal kırıklığı oldu.

Vartolu Sadettin’in geri döndüğü an:

LİDERLİK ÇUKUR’UN!

Çukur, dün akşam yayınlanan 2. sezon 10. yani toplamda 43. bölümüyle reytinglerde tüm kategorilerde birinci oldu. İzleyiciler #vartolusadettin etiketiyle Twitter’da yorumlarını paylaştı. #vartolusadettin etiketi Twitter’da Türkiye’de 14 saat 10 dakika, dünyada 4 saat 25 dakika TT listesinde kaldı.

YAMAÇ’TAN KARAKUZULAR’A KARŞI KUSURSUZ PLAN!

Çeto ve Mahsun’un kendilerini ele vereni bulmaya çalıştıkları bölümde Yamaç, Ersoy’un peşini bırakmadı ve Karakuzular’ın yeni planını öğrenmek için onu köşeye sıkıştırdı. Kusursuz planını devreye sokarak Karakuzular’ın teslimatı sırasında baskın yapan Yamaç, gözlerin Ersoy’a çevrilmemesi için onu yaralayarak Çeto ve Mahsun’un şüphe oklarından onu kurtardı.

Yamaç ve Cumali’nin Karakuzular’a baskın yaptığı dakikalar:

CUMALİ, İDRİS VE SULTAN’IN KARŞISINDA!

Yeni bölümden yayınlanan ilk sahnede beklenen buluşma gerçekleşiyor. Cumali, yıllar sonra babası İdris ile annesi Sultan’ın karşısına çıkıyor. Duygu yüklü anların yaşanacağı sahnede, Sultan’ın da sağlığına kavuştuğunun görülmesi dikkat çekti.

Yeni bölümden yayınlanan ilk sahne:

‘Çukur’un yeni bölümü 26 Kasım Pazartesi saat 20:00’da Show TV’de ekranlara gelecek.

çukur haberleri için

erkan kolçak köstendil haberleri için