SON DAKİKA
23 Nisan 2019 00:34

SON HABERLER

Çukur yeni bölümde İdris’ten Yamaç ve Cumali’ye okkalı bir ders geliyor!

Show TV’de ekrana gelen Çukur dizisinin 2. sezon 13. bölüm tanıtımı yayınlandı.

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz ve Erkan Kolçak Köstendil’in oynadıkları dizinin yeni bölümünde İdris, Yamaç ve Cumali’ye okkalı bir ders veriyor.

Cumali, babasının sert tepkisiyle karşılaşacak. Ailelerine sahip çıkmamakla suçlayan İdris, Çukur’un simgesi dövmelerinin anlamını sorup, onlara aile olmak ile ilgili ders verirken sert sözler söyleyecek.

Yamaç ve Cumali, babalarını utanarak dinlerken Emmi de aynı anda baba ve oğulların yanında.

İdris’in bu çıkışından sonra Cumali ve Yamaç’ın nasıl bir tavır sergileyeceklerini ise yeni bölümde göreceğiz.

Çukur 2. sezon 13. bölüm tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Mahsun ve Çeto, Koçovalılar’a oyun oynarken hiç beklemedikleri bir anda kendileri av olacak ve büyük bir şok yaşayacaklar. Bu, her ikisinin de Koçovalılar’a karşı daha acımasız planlar yapmasına yol açacak. Daha doyamadan sevdiği kadın ile oğlu elinden alınan Vartolu, Karakuzular’ın isteğini yerine getirecek. Kimyagerin peşine düşen Yamaç ve Cumali, her adımlarında Vartolu’ya daha da yaklaşacaklar. Vartolu’nun bu sırrının ne zaman açığa çıkacağı merakla beklenecek. Selim, Emmi ve İdris’in takdirini toplayacak bir yardımda bulunurken, Ersoy’un Yamaç’a olan teklifi Koçovalılar ile Karakuzular arasındaki mücadelenin rengini değiştirecek.

İlgili Haberler