Ana sayfa Dizi Haberleri Çukur’un Emmi’si, Üç Kuruş’un Baybars’ı Kadir Çermik yeni dizisini seçti!

Çukur’un Emmi’si, Üç Kuruş’un Baybars’ı Kadir Çermik yeni dizisini seçti!

tarafından sule sule

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Deneyimli oyuncu Kadir Çermik, özellikle son zamanlarda ekrana geldiği mafya dizileri Çukur ve Üç Kuruş’la dikkatleri üzerine çekti. Önümüzdeki sezon için yeni projesini seçen başarılı oyuncu Fox TV ekranında olacak.

Bugüne kadar Yılan Hikayesi, Yeditepe İstanbul, Muhteşem Yüzyıl, Karadayı, Kırgın Çiçekler gibi dizilerde rol alan başarılı karakter oyuncusu Kadir Çermik, arka arkaya rol aldığı Çukur ve Üç Kuruş dizilerinde canlandırdığı karakterlerle hafızalara yer etti. Özellikle Çukur dizisinde canlandırdığı Emmi karakteriyle izleyicinin sevgisini kazanan başarılı oyuncu Üç Kuruş’ta da Baybars’a hayat verdi.

Üç Kuruş’un sezon sonunda final yapmasından sonra setler bir süre ara veren Kadir Çermik yeni sezonda yine ekranda olacak. Çermik yeni sezonda Fox TV’de yayınlanacak Kupa Kızı isimli dizide rol alacak. Başarılı oyuncunun canlandıracağı rolle ilgili bir açıklama yapılmadı.

Çukur’un Emmi’si, Üç Kuruş’un Baybars’ı Kadir Çermik yeni dizisini seçti! 7

Fox TV için Med Yapım tarafından çekilen Kupa Kızı isimli dizide başrolde genç oyuncular Alina Boz ve Tarık Emir Tekin’e usta isim Nazan Kesal eşlik edecek. Çok yakında sete çıkması beklenen dizide Alina Boz bir bebek bakıcısını canlandıracak.

Kupa Kızı dizisinin adı ilk olarak Zengin Kız diye duyurulmuştu. Ancak ancak daha sonra Kupa Kızı olarak değiştirildi. Fox TV’nin yeni dizisi Alina Boz’u Maraşlı’dan sonra yeniden ekrana döndürürken Tarık Emir Tekin’in de ilk başrol deneyimi olacak.

Alina Boz’un Kupa Kızı dizisiyle bugüne kadar canlandırdığı rollerden çok farklı bir karakterle izleyici karşısına çıkacağı belirtiliyor. Fakirlikten zenginliğe doğru bir hikayenin içinde yer alacak olan Zeynep karakterinin bu yolculuğu, günümüz dünyasının da en çok ilgi çeken hikayelerinden birisini anlatıyor.