SON DAKİKA
20 Eylül 2019 15:23

SON HABERLER

Demet Evgar, Avlu dizisine duygu dolu sözlerle veda etti…

Televizyongazetesi/Detay – Star TV’de dün akşam yayınlanan 44. bölümüyle sezon finali yapan Avlu dizisi, yine büyük şaşkınlık içinde bırakarak sezonu bitirdi!

Her bölümüyle izleyicinin nefeslerini tuttuğu Avlu dizisinde, sezon finalinde de beklenmedik gelişmeler ve ilginç olaylar yaşandı.

Kudret, Derya ve Pelin’i öldürdü. Deniz de Kudret’i öldürdü. Zerrin ise cezaevini patlattı. Ancak kazılan tünelden kaçan Azra, Deniz, Dudu ve Heves kurtuldular. Diğerlerinin akıbeti ise meçhul!

Dizinin heyecanla izlenen sezon finalinden sonra, yeni sezonda hangi kanalda ya da platformda yayınlanacağı da meçhul!

İnternette yayınlanma ihtimali yüksek. Bir kanalda yayınlanır mı, o da henüz belli değil!

Ancak yine de dizi için ‘final’ ibaresi kullanılmadı ve ‘sezon finali’ denildi. Oyuncular da sosyal medyadan yaptıkları paylaşımlarda aynı ibareyi kullanıyorlar.

Dizide Deniz karakterini oynayan ve oyunculuğuyla izleyenlerin son bölümde yine başını döndüren Demet Evgar da sosyal medyadan diziye, ekibe ve arkadaşlarına bir veda notu yazdı. Sonuna ‘Tekrar görüşmek üzere’ ibaresini de ekleyerek.

Evgar, “Hiç kimse yaşamadığı günahın masumu olamaz” İşte bu cümleydi #avlu yu ilk okuduğumda, Deniz’le aramdaki cümle.Ve “Bir avluya kaç ömür sığar” dedik, 44 bölüm bu cümlenin peşinden gitmeye çalıştık. Bu serüvende muhtesem kadınlarla çalıştım” sözleriyle başlayan bir mesaj kaleme aldı.

İşte Demet Evgar’ın o paylaşımı:

İlgili Haberler