SON DAKİKA
11 Ağustos 2022 06:02

SON HABERLER

Demet Özdemir’e çiçekler, pastalar, kurabiyeler geldi ama sandığınız kişiden değil!

Televizyongazetesi.com/Detay – Tv8 ekranlarında yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Zeynep karakterine hayat veriyor Demet Özdemir. Daha önce rol aldığı romantik komedi yapımlarının ardından, dramda da başarılı olabileceğini, bu rolüyle herkese göstermiş oldu. Genç kuşağın beğenilen oyuncularından olan Demet Özdemir, sosyal medyanın da gündeminden düşmüyor.

Demet Özdemir, İbrahim Çelikkol ile birlikte oynadığı diziyle de kariyerinde başarıyla ilerlemekte. Popüler bir isim haline gelen Özdemir, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla da dikkatleri çekmekte.

Oyuncunun geçtiğimiz ay magazin gündemine bomba gibi düşen yeni bir ilişkisi olduğu ortaya çıkmıştı. Demet Özdemir’in yaklaşık iki aydır Oğuzhan Koç ile birlikte olduğu öğrenildi.

Oyuncu ve Şarkıcı Oğuzhan Koç ile daha sonra kendisi de fotoğraflarını paylaşarak mutlu bir ilişkileri olduğunu ortaya koydu oyuncu. Yeni aşkının ortaya çıkmasının ardından oyuncunun setine gelen çiçeklerin de Oğuzhan Koç’tan olduğu düşünüldü ama durum başkaydı!

Demet Özdemir’in sette sürpriz bir ziyaretçisi vardı. Oyuncunun abisi Volkan Özdemir, kardeşini Doğduğun Ev Kaderindir setinde ziyaret etti ve gelirken de eli boş gelmedi!

Demet Özdemir, papatyaları getiren abisinin ismini etiketlerken, ‘abim’ notunu da düşmüş. Ayrıca abi kardeş, Demet Özdemir’in sette dinlendiği karavanında da aşağıdaki pozu vermişler…

Oyuncunun bir başka sürpriz paylaşımı ise ablası ile ilgiliydi. Demet Özdemir’in ablası Derya Özdemir, kardeşinin en sevdiği mozaik pasta ve poğaça yapmış kardeşine. Bu durum da oyuncuyu hayli mutlu etmişe benziyor… Demet Özdemir, “Dünyanın en tatlı ablasısın” notuyla aşağıdaki paylaşımı yaptı…

İşte Demet Özdemir’in abisi ve ablası ile bir başka fotoğrafı:

 

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler