Ana sayfa Dizi Fragmanları Diriliş Ertuğrul 135. yeni bölümde haince hazırlanan tuzak!

Diriliş Ertuğrul 135. yeni bölümde haince hazırlanan tuzak!

tarafından ker_def

Diriliş Ertuğrul 5. sezon 135. bölümü 13 Şubat çarşamba günü saat 20.00’de TRT1 ekranında izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağına ilişkin detayları haberimizin devamında bulabilirsiniz. Engin Altan Düzyatan ve Hülya Darcan’ın başrollerinde yer aldığı dizinin 135. bölümünden 2. fragmanı ise videodan izleyebilirsiniz.

Dragos’un Ertuğrul Bey’i öldürmek için kurduğu tuzak Moğolların geldiğini öğrenmesi üzerine yine kendisi tarafından bozulmuştu. Ertuğrul Bey’i hedef alan bir oka kalkan olup onun canını kurtarmıştı. Herkes Zangoç’un kendini feda ettiğini düşünerek ona minnet duyarken Ertuğrul Bey bu durumdan şüphelenmişti. Peki, Ertuğrul Bey’in bu kuşkuları onu Zangoç’un gerçek kimliğine götürecek mi? Moğolların gelmesiyle plan değiştiren Dragos’un yeni hedefi ne olacak?

Ertuğrul Bey’in elinde olan sandığın ve vergi altınlarının peşinde olan Moğollar, en zalim komutanlarından biri olan Alıncak’ı vazifelendirmişti. Ani bir baskınla Kayı obasına gelen Alıncak Ertuğrul Bey’in otağını ele geçirip esir almış, Osman’ı alıkoyarak bilinmeyen bir yere göndermişti.

Acaba Ertuğrul Bey, onları Alıncak’ın elinden kurtarabilecek mi? Moğolların gelmesi Umuroğullarının yaşamında ne gibi değişikliklere sebep olacak? Alıncak tarafından Söğüt’ün yeni uç beyi ilan edilen Beybolat Bey’e karşı Ertuğrul Bey nasıl tavır alacak? Obanın hatunlar sorumlusu olan Sırma, kayı hatunlarına nasıl davranacak?

Diriliş Ertuğrul 13 Şubat Çarşamba Saat 20.00’de TRT 1’de

KÜNYE
Senaryo: Mehmet Bozdağ, Atilla Engin, Aslı Zeynep Peker Bozdağ, Serdar Özönalan
Yapımcı: Mehmet Bozdağ
Proje Tasarım: Mehmet Bozdağ
Yönetmen: Metin Günay
Senaryo: Mehmet Bozdağ, Atilla Engin, Aslı Zeynep Peker Bozdağ, Serdar Özönalan

Oyuncular: Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan, İlker Aksum, Hande Soral,Didem Balçın,Cengiz Coşkun,Nurettin Sönmez,Ali Ersan Duru,Kayra Şenocak,Burçin Abdullah, Öykü Çelik, Rumeysa Arslan, Uğur Karabulut,Rümeysa Arslan,Arif Diren,Muhammed Emre Üçtepe, Kerem Bekişoğlu, Uğur Karabulut, Celal Al,Hakan Serim,Edip Zeydan,Melikşah Özen, Oğuzhan Yarımay,Ali Buhara Mete, Orçun İynemli, Şafak Başkaya, Aytek Şayan, Halit Özgür Sarı, Ali Savaşçı, Dursun Ali Erzincanlı, Çağla Naz;
Kargı, Enes Göçmen, Muhammed Emre Kaya, Armağan Oğuz, Kimya Gökçe Aytaç, Koray Şahinbaş, Aysun Demir, Esra Balıkçı, Beyzanur Mete
ve Ayberk Pekcan