Ana sayfa Dizi Haberleri Dizilerin yükselen yıldızı Sümeyye Aydoğan oldu!

Dizilerin yükselen yıldızı Sümeyye Aydoğan oldu!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Türk dizi sektöründe yeni yüzler hep ilgi çeker ve Sümeyye Aydoğan’ı da izleyiciler Duy Beni isimli dizideki performansıyla akıllarının bir köşesine yazmıştı. Genç oyuncu, 2023 yılında ise Taçsız Prenses isimli yeni Fox TV dizisiyle hayranlarının karşısına çıktı.

Dizide İsmail Hacıoğlu ile çok iyi bir partnerlik süreci geçirmekte olan Sümeyye Aydoğan, canlandırdığı Yağmur karakterine de çok yakıştırıldı. Dizi hayranları genç oyuncu için sosyal medyada “Yükselen Yıldız Sümeyye Aydoğan” şeklinde etiketler açarak, başarısına dikkat çekiyor.

2021 yılında setlere adım atan ve henüz kariyerinin başlarında olan oyuncu, ilk olarak Sadakatsiz isimli dizideki Ceren karakteri ile dikkatleri çekmişti. Sümeyye Aydoğan’ın asıl popüler olmasını ise yaz döneminde başlayan ve toplam 20 bölüm süren Duy Beni dizisi sağladı. Bu hikayede Melisa karakterini canlandıran oyuncu, kısa sürede sosyal medyanın en çok konuşulan genç oyuncularından birisi haline geldi.

Dizilerin yükselen yıldızı Sümeyye Aydoğan oldu! 11

Sümeyye Aydoğan için oyunculuk yetenekleri konusunda son derece başarılı olan İsmail Hacıoğlu ile Taçsız Prenses dizisinde partner olması da büyük bir şans. Hacıoğlu’nun deneyimlerinden faydalanma fırsatını elde eden Sümeyye Aydoğan’ın dizideki rolünü de gayet başarılı şekilde canlandırdığı yönünde hayranlarının övgüleri sosyal medyaya yansıyor.

Oyuncunun hayranlarının son dönemde sosyal medyada fazlasıyla aktif olduğu gözlemlenirken, Sümeyye Aydoğan’ın sosyal medya paylaşımları da sıklıkla hayranları arasında gündem oluyor.