Ana sayfa Dizi Haberleri Ebru Şahin, yeni dizisi Lavanta Konağı’na çok inanıyor!

Ebru Şahin, yeni dizisi Lavanta Konağı’na çok inanıyor!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Yakın zaman içinde Star TV ekranında izleyicilerle buluşması beklenen Lavanta Konağı dizisi, daha önce isminin Ab-ı Hayat olarak ifade edilmesiyle biliniyor. Dizinin başrollerinde Ebru Şahin ile Birkan Sokullu bulunuyor. İki genç oyuncunun yeni dizideki partnerlikleri, uyumları ve enerjileri şimdiden merak konusu oldu.

Ebru Şahin, dizisi hakkında ilk bilgileri paylaştı. Oyuncu, bir davete katıldıktan sonra muhabirlerin sorularını yanıtladı. Setten geldiğini anlatan Ebru Şahin, “Setten geliyorum, yoğunluğun arasında biraz sosyalleştim” diye konuştu.

Çağatay Ulusoy ile birlikte başrolünde yer aldığı Centilmen isimli Netflix için çekilen filmin tamamlandığını anlatan Ebru Şahin, tamamen yeni dizisine konsantre olduğunu ifade etti. Oyuncu, “Birkan bey ile partner olduğum dizinin çekimleri devam ediyor” dedi. Henüz daha her şeyin yeni olduğunun altını çizen oyuncu, yeni dizisinin setiyle ilgili şöyle konuştu:

“Yeni başladık, her şey daha taze. Güzel bir ekip oluşturuldu. Herkeste yıllardır çalışıyormuş gibi bir his var. Çok güzel, keyifli bir şekilde gidiyor. Öyle de devam eder diye düşünüyorum. Çok zorlu geçiyor aynı zamanda bir iş kurmak. Ama tatlı bir şey çıkacak diye düşünüyorum.”

Ebru Şahin, yeni dizisi Lavanta Konağı'na çok inanıyor! 15

Filmdeki partneri Çağatay Ulusoy ile çok güzel bir iletişim kurduğunu da anlatan Ebru Şahin, çok güzel bir iş çıktığına inanıyor. Oyuncu, “Çok keyifliydi, çok rahattı. Gerçekten çok güzel bir iletişim kurduk, bütün ekip ile öyleydi. Çok güzel bir iş çıktığına inanıyorum” dedi.

Centilmen filminin güzel ve ses getiren bir iş olduğuna değinen Ebru Şahin, iyi bir iş çıktığını düşünüyor.

Star TV, bu sezon birbiri ardına iddialı diziler yayınlıyor ve bu yapımların arasına yakında Lavanta Konağı dizisi de katılacak. Sette çalışmalar başladı ve dizi hayranları da heyecanla bu projeyi bekliyor. Hep 30 yaşlarında görünen bir adamın hikayesi olarak tarif edilen dizinin senaryosunu Nuran Evren Şit yazdı.

Ebru Şahin, yeni dizisi Lavanta Konağı'na çok inanıyor! 16

Zerrin Tekindor, Hümeyra, Gözde Seda Altuner, Ayşegül Cengiz, Necip Memili gibi tecrübeli isimlerin de kadrosunda yer aldığı diziye, son dönemin öne çıkan genç oyuncularından Yalçın Hafızoğlu ile Ecem Çalhan da katılmıştı.