SON DAKİKA
6 Şubat 2023 13:49

SON HABERLER

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi 1. bölüm şifreleri!

tv8 ekranında Doğduğun Ev Kaderindir dizisi 25 Aralık Çarşamba akşamı saat 20.00’de başlayacak. Yeni dizi yeni bir heyecan dalgası yaşatacak. Başrollerinde; Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un yer aldığı dizinin ilk bölümünün reytingleri merak konusu oldu… Çarşamba akşamları Kuruluş Osman, Afili Aşk, Benim Adım Melek dizileri ile rekabet edecek olan Doğduğun Ev Kaderindir’in ilk bölüm performansı büyük önem taşıyor.

Yapımcılığını OGM Pictures, Onur Güvenatam’ın, yönetmenliğini Çağrı Bayrak’ın üstlendiği, senaryosunu Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından uyarlayarak Eylem Canpolat’ın yazdığı “Doğduğun Ev Kaderindir” Çarşamba akşamı ilk bölümü ile TV8 ekranlarında.

Peki ilk bölümde neler yaşanacak?İşte Doğduğun Ev Kaderindir 1.bölümünde yaşanacakların özeti:

Zeynep, iki farklı hayatı ve ondan beklentileri bambaşka olan anneleri arasında sıkışıp kalmış, genç bir hukuk öğrencisidir. Bir taraftan öz annesinin fedakarlıkları altında ezilirken, diğer taraftan da öbür annesinin onun için kurduğu hayalleri sırtlanmaya çalışır. Yıllardır iki taraf arasındaki dengeleri korumaya çalışırken, Zeynep gerçekte kim ve hangi ailesinin kızı olduğunu sorgulamaya devam eder. Bu, Zeynep’in cevabını bir türlü bulamadığı, yegâne sorudur.

Mehdi, önce ailesinin sonra mahallesindekilerin sorumluluğunu üstlenmiş, herkesin güvenle sırtını yasladığı, cesur, fedakâr ama bir o kadar da yalnız bir adamdır. Herkesin sevgisini böylesine kazanmışken, bir annesininkine layık olamaz. Mehdi’nin içinde öyle bir boşluk oluşur ki, orayı da babasının intikamıyla doldurmaya çalışır. Annesi; oğlunu içine düştüğü karanlıktan kurtarmak için, bir an önce mahalleden biriyle evlendirmeye karar verir.

Zeynep’in doğum gününde, erkek arkadaşı Faruk’tan aldığı evlenme teklifi; aslında onu adım adım Mehdi’ye yaklaştırmaktadır. Artık öz annesinin fedakarlıklarının karşılığını ödeme vakti gelmiştir. Zeynep bir kez daha hayatın planlardan değil, başa gelenlerden ibaret olduğunu anlayacak, kaderi onu yeniden doğduğu eve sürükleyecektir. Mehdi ve Zeynep yaralarını beraber iyileştirmeye çalışırlarken, birbirlerinin evi olma yolunda da mücadele edeceklerdir.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler