SON DAKİKA
5 Ağustos 2022 09:29

SON HABERLER

Dünyayla Benim Aramda dizisinin setinde Demet Özdemir, onu karşısında görünce hayatının şokunu yaşadı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Demet Özdemir, Disney Plus’ın Türkiye’yi üretim üssüten çevirme projesinin önemli isimlerinden birisi haline geldi. Engin Akyürek’in Kaçış isimli dizisiyle başlayan bu süreçte, Demet Özdemir ile Buğra Gülsoy ve Hafsanur Sancaktutan’ın başrolünde yer aldığı Dünyayla Benim Aramda dizisi de önemli bir proje oldu.

Dizinin çekimleri yapıldı ve Disney Plus’ın ikinci yerli projesi için milyonlarca izleyici heyecanla yayınlanmasını bekliyor. Romantik komedi projesiyle yeniden hayranlarının karşısına çıkacak olan ünlü oyuncu ise hayatının en büyük şaşkınlıklarından birisini bu dizinin setinde yaşadı.

Demet Özdemir’in başına gelen olayı, dizide birlikte aynı seti paylaştığı İbrahim Selim’in Fox TV’deki programında açıkladı. Özdemir, ilk dizisinde yıllar önce sette tanıştığı ve o dönemde 11 yaşında olan bir çocuğun, yıllar sonra Dünyayla Benim Aramda dizisinin setinde yardımcı oyuncu olduğunu görünce hayatının en büyük şokunu yaşadı.

Oyuncu yaşadıklarını da İbrahim Selim’in programında anlattı ve ne kadar duygulandığını şu sözlerle ifade etti: “Bir şeyi yaşadım çok yeni. Biz bir dizi çektik ya beraber. Bana çok duygusal bir an geldi. İlk işlerimden birisinde bir kız çocuğu ile tanıştım. O zamanlar 11 yaşındaydı. Sete geliyordu, defterler hazırlamıştı bana.

Yıllar geçti üzerinden, 9 yıl kadar geçti. O sette, yardımcı oyuncu olarak gelmişti. İsmini hatırlayamadım ama görür görmez tanıdım onu. İnanılmaz bir andı benim için. O kadar büyümüş, hiçbir şey bilmiyorum hayatıyla ilgili, onu tanımıyorum. Ama aşırı tanıyormuşum gibi hissettim. Çok değişik bir şey.”

Demet Özdemir, tam 10 yıldır setlerde yer aldığını da sözlerine ekledi.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler