Ana sayfa Sosyal Medya Dünyayla Benim Aramda dizisinin setinde Demet Özdemir’e şaşkınlık yaşatan kişi bakın kimdi?

Dünyayla Benim Aramda dizisinin setinde Demet Özdemir’e şaşkınlık yaşatan kişi bakın kimdi?

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Son dönemin en popüler genç kadın oyuncularından birisi olan Demet Özdemir, şu sıralar Disney Plus’ın Dünyayla Benim Aramda dizisi ile gündemde. Dizinin çekimleri yaklaşık bir ay önce bitti. Fragmanı da geçtiğimiz hafta yayınlandı. İlk bölüm yayın tarihi ise 14 Eylül olarak açıklandı.

Disney Plus’ın marka elçilerinden birisi olan Demet Özdemir, başrolünü Buğra Gülsoy, Hafsanur Sancaktutan ve Metin Akdülger ile paylaştığı yeni dizisi ile merak konusu şu sıralarda. Ayrıca Oğuzhan Koç ile Ağustos ayının son günlerinde dünyaevine girmeye hazırlanan Özdemir, son günlerin en çok konuşulan isimleri arasında yer alıyor.

Geçtiğimiz günlerde ise Fox TV’de ekrana gelen İbrahim Selim İle Bu Gece programına katıldı ve program büyük bir ilgiyle izlendi. Samimi tavırları, esprili ve enerjik kişiliği ile çok sevilen Demet Özdemir, Dünyayla Benim Aramda dizisinde yaşadığı bir tesadüfün kendisini ne kadar şaşırttığını da ilk kez aktardı.

Dünyayla Benim Aramda dizisinin setinde Demet Özdemir'e şaşkınlık yaşatan kişi bakın kimdi? 7

Disney Plus’ın Kaçış dizisinin ardından ikinci yerli dizisi olan Dünyayla Benim Aramda’da çok farklı bir şekilde izleyici karşısına çıkacağını daha önce söylemişti Demet Özdemir. Heyecanla beklenen dizinin çekimleri sırasında karşılaştığı bir isim ise kendisini 9 yıl önceye götürmüş.

Hayatının en büyük şaşkınlıklarından birisini yaşadığını belirten oyuncu, henüz dizilerde yeni oynamaya başladığı bir dönemde küçük bir hayranının kendisi için bir defter hazırladığını ve bu kişinin yıllar sonra Dünyayla Benim Aramda dizisinde yeniden karşısına çıktığını, üstelik bir yardımcı oyuncu olarak kendisiyle dizide oynadığını anlattı Demet Özdemir.

9 yıl sonra yaşanan bu karşılaşmanın kendisi için çok şaşırtıcı olduğunu anlatan oyuncu, duygularını şu şekilde dile getirdi:

Dünyayla Benim Aramda dizisinin setinde Demet Özdemir, onu karşısında görünce hayatının şokunu yaşadı! 19

“Bir şeyi yaşadım çok yeni. Biz bir dizi çektik ya beraber. Bana çok duygusal bir an geldi. İlk işlerimden birisinde bir kız çocuğu ile tanıştım. O zamanlar 11 yaşındaydı. Sete geliyordu, defterler hazırlamıştı bana.

Yıllar geçti üzerinden, 9 yıl kadar geçti. O sette, yardımcı oyuncu olarak gelmişti. İsmini hatırlayamadım ama görür görmez tanıdım onu. İnanılmaz bir andı benim için. O kadar büyümüş, hiçbir şey bilmiyorum hayatıyla ilgili, onu tanımıyorum. Ama aşırı tanıyormuşum gibi hissettim. Çok değişik bir şey.”

Demet Özdemir’in o olayı anlattığı anları aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz..