SON DAKİKA
1 Ekim 2022 02:16

SON HABERLER

Duy Beni dizisinde herkes şaşıracak, Ekim’i beladan kim kurtaracak?

“Duy Beni” yeni bölümüyle 28 Temmuz Perşembe Star’da izleyicilerle buluşuyor. İlk 3 bölümü büyük ilgi çeken dizinin hem reytingleri iyi gelmeye başladı hem de hikayeyi merakla bekleyen kemik bir izleyici kitlesi oluştu. Bu durum da Duy Beni dizisini yaz yapımları arasında öne çıkartıyor.

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, başrollerinde Berk Hakman, Ege Kökenli, Rabia Soytürk, Caner Topçu, Helin Kandemir, Burak Can, Sümeyye Aydoğan ve Durul Bazan ve Murat Daltaban’ın yer aldığı “Duy Beni” dizisi yeni bölümüyle perşembe akşamı Star’da! 28 Temmuz Perşembe akşamı Star ekranlarında olacak dizinin ilk bölümünün konusu ise şöyle;

Kanat’ın Ekim’i aniden öpmesi ve ardından yaşananlar akıllara bir çok soruyu da beraberinde getirir. Ekim’i ormandan kurtaracak olan kişi de yine şaşırtıcı biri olacaktır. Melisa geceyle ilgili Kanat’ı sorguladığında Ekim tüm gerçekleri olduğu gibi açıklar.

Öfkeden delirme sırası bu kez Melisa’dadır.Yaşananlar Kanat’ın açıkladığı gibi bir oyun mu yoksa gerçeğin bir parçası mıdır? Diğer tarafta okuldaki zorbalığın bu kez kurbanı Emine’dir.

Ancak bu kez zorbaların karşısında güçlü biri vardır.Öğretmen Selim!Bahar’la beraber okulda buldukları bir dilekçenin peşine düşerler. Bu dilekçeyle beraber sırlar perdesi aralanır.

Tüm bunlar yaşanırken Leyla’yı ziyarete gelen sürpriz ziyaretçi onu tekrar okula döndürecek ilk adımları da atmasına sebep olur. Ekim ise karmakarışık duygular içindedir. Ne kadar istemese de Kanat’a çekilmeye başlamıştır.Yine de amacından sapmaz. Herkesin maskesini düşürecek bir oyun oynamaya karar verir. Fakat hiç beklenmedik bir şeyle kendi oyununda yenilir. Üstelik bu oyunda tam karşısında Leyla durmaktadır.

“Duy Beni” merak uyandıran hikayesi ve güçlü kadrosuyla 28 Temmuz Perşembe akşamı Star’da!

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler